Türkiye Finans'ın satışa sunduğu evler piyasanın neredeyse yarı fiyatı hem de sıfır faiz fırsatıyla kira öder gibi ev sahibi olun!

Türkiye'de faizsiz bankacılık denince akıllara ilk gelen banka Türkiye Finans oluyor, faiz yerine "kar payı" denilen bir sistemle karşımıza çıkan Türkiye Finans, bankacılıkta faiz kullanmak istemeyen vatandaşların uğrak noktalarından biri ancak Türkiye Finans'tan sadece bankacılık işlemlerinizi değil aynı zamanda bankanın kendi içinde sattığı gayrimenkullerden satın alarak ev sahibi de olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bankalar, müşterilerinden tahsil edemedikleri borçlar için çoğu zaman icralara başvuruyor. Eğer siz de Türkiye Finans'ın elindeki bu evlerden satın alırsanız, %0,69'luk kar oranıyla kira öder gibi ev sahibi olma şansına sahipsiniz. Hem de Türkiye Finans'ın satışa sunduğu evler piyasanın neredeyse yarı fiyatı!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ankara Nallıhan'da 2+1 100 m2 Daire 185 bin TL!

Eğer Ankara'da yaşıyorsanız siz büyük bir müjdemiz var! Türkiye Finans'ın satışa sunduğu onlarca gayrimenkulden biri de Ankara'da bulunuyor. Ankara'nın Nallıhan ilçesinde yer alan bu daire 101 metrekare büyüklüğüne sahip. 2+1 olarak konumlanmış daire, diğer 2+1'lerden de daha büyük. Fiyatı ise sadece 185 bin TL olarak satışa sunulmuş. 2016 yılında yapılmış 4 katlı bir apartman dairesinin ikinci katında yer alan daire ise oldukça geniş ve ferah!

İstanbul Kağıthane'de Residance Dubleks Ofis 560 bin TL!

İstanbul'un sevilen ilçelerinden Kağıthane'de ise Levent Life Residance'da 62 metrekare büyüklüğündeki dubleks ofisin fiyatı sadece 560 bin TL olarak belirlenmiş. İstanbul'un en işlek bölgelerinden olan Mecidiyeköy'ün alt kısmında yer alan Kağıthane pek çok residance'ı içinde barındırıyor. Levent Life Residance'da yer alan bu ofis ise hem merkezi konumu hem de dubleks olmasıyla pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. İstanbul'un en merkezi yerlerine yakınlığı ile bilinen Kağıthane'de bulunan bu ofisi kaçırmamak gerekiyor.

Bursa Gemlik'te 3+1 130 Metrekare Daire 144 bin TL!

Bu fiyata sizler de inanamayacaksınız! Türkiye'nin en sevilen şehirlerinden Bursa Gemlik'te caddeüstü 3+1 130 metrekare büyüklüğündeki dairenin fiyatı sadece 144 bin TL! Hem lokasyonu hem de genişliği ile pek çok kişinin hayallerini süsleyen bu eve sahip olmak artık hayal değil. Türkiye Finans'a başvurarak faizsiz, kredi öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.