Türkiye Finans’ın bu büyük ihtiyaç kredisi ile derin bir nefes almak artık oldukça kolay.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Pandemi ne yazık ki milyonlarca vatandaşı oldukça olumsuz etkiledi. 2 yıllık bu süreçte bazı vatandaşlar işlerinden ayrılmak zorunda kaldılar. Durum böyle olunca bir türlü sonu gelmeyen ihtiyaçlar, altından kalkılamaz bir hale geldi. Bu ihtiyaçların arasına, okulların online eğitimi sonlandırmasıyla eğitim masrafları da girdi. Alışverişi, eğitimi, sağlığı, ev ihtiyaçları derken bütün bunlar geçim sıkıntısı çeken vatandaşın yükünü daha da arttırdı. Vatandaşların içinde bulundukları bu zorlu dönemlerin farkında olan ve onlara yardım edebilmek için elini taşın altına koyan Türkiye Finans, birbirinden avantajlı fırsatlar ile oluşturduğu ihtiyaç kredisi imkanını vatandaşlara sundu ve oldukça kısa bir sürede epey büyük ilgi gördü. İşte Türkiye Finans’tan vatandaşların yüzünü güldüren o ihtiyaç kredisi fırsatı!

Türkiye Finans’ın Sunduğu İmkanlardan Yararlanmayan Kimse Kalmasın!

TÜRKİYE FİNANS 2-1

Türkiye Finans, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren ve milyonlarca vatandaşın memnuniyetini sağlamış bankalardan birisi. Bu zamana kadar sunduğu onlarca farklı fırsatın arasına bir yenisini daha ekleyen Türkiye Finans, şimdide oldukça avantajlı seçenekleri bulunan bir ihtiyaç kredi ile karşımıza çıkıyor.

Türkiye Finans, İhtiyaç Finansmanı kampanyası ile müşterilerine tam 50 bin TL’ye varan kredi imkanı sunuyor. Sunduğu bu miktar ile vatandaşlara ilaç gibi gelen İhtiyaç Finansmanı kampanyasının fırsatları saymakla bitmiyor. Faiz oranlarını ortadan kaldıran Türkiye Finans, müşterilerinden bu kredi dahilinde sadece %1,55’lik bir kar oranı talep ediyor. Sunduğu bu kar oranıyla vatandaşları epeyce şaşırtan Türkiye Finans, bunca avantajın yanında bir de 36 aya kadar vade imkanı sunuyor.

Geri Ödeme Noktasında da Büyük Kolaylık!

KREDİ PARA

Vatandaşların çekilen krediyi geri ödeme noktasında oldukça zorlandıklarını bilen Türkiye Finans, geri ödeme dönemini 2022’ye kadar erteliyor. Şimdi kullanmaya başladığınız kredinizin geri ödemesine 2022 yılında başlayabiliyorsunuz.

Eğer Türkiye Finans’ın bu oldukça avantajlı İhtiyaç Finansmanı kampanyasından siz de yararlanmak ve ihtiyaçlarınızı bir an önce halletmek isterseniz hemen şimdi Türkiye Finans müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilir ya da Türkiye Finans resmi internet sitesinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşte Türkiye Finans ile onca ihtiyaç yükünden kurtulmak bu kadar kolay!