Ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini Türkiye Finans gerçekleştiriyor. Kendi bünyesindeki satılık evler için faizsiz kredi imkanı sunuyor!

Ev sahibi olmak isteyenlere en büyük destek Türkiye Finans'tan geliyor! Türkiye Finans, elindeki ipotekli konutları satışa çıkartıyor. Piyasa değerinin çok daha altında satılan bu evler için, faizsiz ve 120 aya varan vade ile kredi imkanı sunuyor. Türkiye Finans sayesinde herkes 'ev'leniyor!

Türkiye Finans Elindeki Evleri Piyasa Fiyatının Altına Satıyor

türkiye finans

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Katılım bankacılığı ilkeleriyle hareket eden Türkiye Finans, müşterilerine sağladığı finansmanlardan faiz yerine kar payı alıyor. Bu da Türkiye Finans finansmanlarının her zaman diğer bankalardan daha uygun olmasını sağlıyor. Geri ödemelerin aksaması durumunda 90 gün yasal süre tanıyan Türkiye Finans, bu süre sonunda da finansmanın geri ödemesinin yapılmaması halinde, finansmana karşılık teminat olarak aldığı evleri satışa çıkartıyor.

Türkiye Finans, elindeki evleri teklif usulüyle satışa çıkartıyor. İntengo, bankadan.com, Tapudan ve Müzayede.com üzerinden teklife açılan bu evlere teklif vermek için öncelikle beğendiğiniz evin bulunduğu platforma üye olmanız gerekiyor. Ardından bilgiler girilerek verilmek istenen teklif miktarı yazılıyor. Bankanın belirlediği süre boyunca incelenen teklifler arasından, süre sonunda en uygun teklif seçiliyor. Ve satış işlemleri başlatılıyor.

Almak İstediğiniz Ev İçin Finansman da Türkiye Finans'tan

Türkiye Finans yalnızca piyasa fiyatının altında ev satışı yapmıyor, aynı zamanda almak isteyenlere bu evler için finansman da sunuyor. Türkiye Finans tarafından %0,69 kar oranı ve 120 aya varan vade seçenekleri ile sunulan bu finansman, ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor. Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı kullanımlarında 12- 71 ay arası vadede kar oranı %0,69, 72-120 ay vadede ise %0,79 olarak belirleniyor.

Türkiye Finans'ın Gayrimenkul Finansmanı Kampanyası, 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olup, başvurular Türkiye Finans şubelerine yapılıyor. Kullanılan krediden 188,80 TL ipotek tesis ücreti ve 870,84 TL ekspertiz ücreti talep ediliyor. Ekspertiz ücreti, gayrimenkulün bulunduğu yere göre değişkenlik gösterebiliyor.

Buna ek olarak Türkiye Finans tarafından satışa sunulan evlere teklif verirken eş zamanlı olarak Türkiye Finans'a Gayrimenkul Finansmanı talebi de gönderilebiliyor. Başvurunuz değerlendirildikten sonra, bir engel görülmediği taktirde onaylanıyor ve size de tapu işlemlerini hallederek yeni evinize kavuşmak kalıyor.