Türkiye Finans nakit ihtiyacı olanlara görülmemiş bir fırsat sunuyor: Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren banka, faizsiz 35 bin TL veriyor!

Pandemi koşulları sebebiyle zaten zor olan hayat şartları daha da zorlaştı. Halk sağlığını korumak için alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalardan sonra birçok esnaf kepenk kapattı. Hal böyle olunca binlerce hatta milyonlarca kişi işsiz ve parasız kaldı.

İş ve para olmayınca, zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile bir hayli zorlaştı. Bugünlerde ise aşılamanın etkisiyle koşullar normale dönmeye başladı. Ancak işsizlik dönemlerinden gelen borçlar ne yazık ki vatandaşın yakasını bırakmadı. Temize çıkıp rahat bir nefes almak isteyenler, bankalara kredi başvurusu yapmaya başladı. Artan kredi talebi ise bankalar arasında büyük bir rakabet başlattı.

Nakit İhtiyacı Olanlara En Büyük Destek Türkiye Finans'tan Geliyor

türkiye finans

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Bu rekabette öne çıkan bankalardan biri de Türkiye Finans oluyor. Katılım Bankacılığı prensipleri dahilinde hizmet veren Türkiye Finans, müşterilerine eşi benzeri olmayan bir kredi imkanı sunuyor. Türkiye Finans'ın tanıttığı bu Dijital İhtiyaç Finansmanı, acil nakit ihtiyaçlarınıza ve sağlıktan eğitime, beyaz eşyadan elektroniğe her türlü harcamalarınıza destek oluyor.

Türkiye Finans katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde hizmet verdiği için, Bankacılık Kanunu'na göre kredi şeklinde adlandırılan bu desteği Finansman şeklinde nitelendiriyor. Yine katılım bankacılığının gereği olarak bu finansman, faiz yerine kar payı ile kullanıcılara sunuluyor. %1,55 ile %1,72 arasında değişen kar payı oranları ile finansman desteği sunan Türkiye Finans, kar payı oranlarını, kullanılan kredinin vadesine göre belirliyor. Vade uzadıkça, kar payı oranı da yükseliyor.

Vade Süresi 36 Ayı Buluyor!

türkiye finans 1

Türkiye Finans bu çerçevede 50 bin TL'ye kadar finansman desteğini 36 aya varan vadelerle veriyor. 50 bin TL'yi geçen finansmanlarda ise vade süresi maksimum 24 ay olabiliyor.  Bu çerçeve dahilinde, %1,72 kar payı oranı ve 36 ay vade ile Türkiye Finans'tan kullanacağınız 50 bin TL finansman desteğinin toplam geri ödeme tutarı 71.346,96 TL, aylık taksitleri ise 1.981,86 TL oluyor.

Türkiye Finans tarafından büyük avantajlarla sunulan Türkiye Finans Dijital Finansman Desteğine Türkiye Finans'ın internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden başvurulabiliyor. Başvurunuz Türkiye Finans genel merkezince direkt olarak değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan finansman desteği tutarı anında Türkiye Finans vadesiz mevduat hesabınıza yatıyor. Size de faiz ödemeden ihtiyaçlarınızı gidermenin keyfini sürmek kalıyor.