O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Hayat şartları günden güne zorlaşıyor. Bu duruma, tüm dünyayı derinden sarsan covid 19 salgınının da büyük katkısı oluyor. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kapanmalar sebebiyle, birçok sektörde üretim durma noktasına geliyor. Ancak ihtiyaçlar sınırlanamayınca üretim ve tüketim arasındaki dengesizlik sebebiyle fiyatlar artıyor.

Bu tedbirler sağlık anlamında son derece faydalı olsalar da, ekonomik anlamda ne yazık ki halkı yıkıma uğratıyor. İş yerleri birer birer kapanıyor, birçok insan işsiz ve parasız kalıyor. Hal böyle olunca da zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile zaman zaman imkansız hale geliyor. Bu durumu çözmek isteyen vatandaş kredi başvurusu için bankalara koşuyor. Bankalar arasında rekabet artınca ise yepyeni fırsatlar ve kampanyalar doğuyor.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Veriyor!

türkiye finans

Bankalar tarafından geliştirilen imkanların başında Türkiye Finans'ın faizsiz kredisi geliyor. Katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde hareket eden Türkiye Finans, müşterilerine sağladığı nakit desteğini kredi olarak değil, finansman şeklinde adlandırıyor. Yine katılım bankacılığı prensipleri gereği sağladığı finansmanlardan faiz değil kar payı talep ediyor.

Türkiye Finans tarafından son derece uygun kar payı oranlarıyla sunulan bu ihtiyaç finansmanı sayesinde Türkiye Finans müşterilerinin ihtiyaçları gideriliyor, yüzleri gülüyor. Türkiye'nin önde gelen katılım bankalarından Türkiye Finans'ın kar payı oranları, %1,55 ile %1,68 arasında değişiklik gösterirken, vade süresi ise 36 ayı buluyor. Bu kadar düşük kar payı oranları ve uzun vade imkanı bir araya gelince de bugün derdinize derman olan finansmanın geri ödemeleri külfet olmuyor.

Düşük Kar Payı ve Uzun Vade Avantajı Herkesi Cezbediyor!

türkiye finans 1

Türkiye Finans kar payı oranları, kullanılan finansmanın vade süresine göre değişiklik gösteriyor. 10 bin TL finansman kullandığınızı varsayarsak, bu finansman için talep edilen kar payı oranı 12 ay vadede %1,55, 24 ay vadede %1,62 ve 36 ay vadede %1,68 şeklinde belirleniyor. 50 bin TL'yi aşmayan finansmanlarda vade en fazla 36 ay, 50 bin TL üzeri finansmanlarda ise vade süresi azami 24 ay oluyor.

Türkiye Finans'ın bu son derece avantajlı ihtiyaç finansmanına tüm Türkiye Finans şubelerinden, Türkiye Finans internet bankacılığı, mobil uygulaması ve telefon bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Talebiniz hemen değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan finansmanınız anında hesabınıza yatıyor. Size de nakit sıkıntısından kurtulup hayatın tadını çıkarmak kalıyor.