Konut satın almak isteyenler için bankadan konut satışları önemli avantajlar sunuyor. Ekonomideki sıkıntılı dönem içerisinde ev sahibi olma hayali ertelemek istemeyenler, bankada ev satın alıyor. Bankacılık mevzuatı gereğince bankacılık hizmetleri dışında bir çalışma gerçekleştiremeyen bankalar, çeşitli şekillerde kendisine geçen gayrimenkullerin satışını gerçekleştiriyor. Konut piyasasının neredeyse yarı fiyatına ulaşan fiyatlardan satışlar ihale usulüyle gerçekleştiriliyor. Sizde ev sahibi olmak için hemen bankadan konut satış ihalelerine teklifinizi verebilirsiniz.

Türkiye Finans İstanbul Küçükçekmece’de 93 Metrekare Daire 709.000 TL

Türkiye Finans’ın İstanbul’da Küçükçekmece ilçesinde satış çıkardığı apartman dairesine teklif verebilirsiniz. Açık arttırma usulünde satışa sunulan Küçükçekmece ilçesindeki apartman dairesinin başlangıç bedeli 709.000 TL olarak belirlenmiştir.

Küçükçekmece ilçesinin Yeşilova Mahallesi Korucu Sokak Ali Altun Apartmanı No:8’de bulunan daire 93 metrekarelik bir kullanım alanına sahiptir. 4+1 olarak dizayn edilen apartman dairesi 16 yaşındaki 5 katlı binanın 2.katında yer alıyor. İhaleye teklif oluşturmak için Türkiye Finans şubelerinden veya dijital bankacılık kanallarından 790.000 TL teminat bedelini yatırmanız gerekiyor. Daha sonra minimum 4.200 TL artış gerçekleştirecek şekilde teklifinizi çevrimiçi olarak verebilirsiniz.

Ankara Etimesgut’ta Türkiye Finans’tan 100 Metrekare Daire

Türkiye Finans’ın Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan apartman dairesi, açık arttırmayla satışa sunuluyor. Türkiye Finans tarafından bankadan.com aracılığıyla satışa sunulan 100 metrekare kullanım alanına sahip daire Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Etimesgut ilçesinin Alsancak Mahallesi 2144.Sokak No:2’de yer alan apartman dairesi için hemen teklif oluşturabilirsiniz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

12 yaşındaki 6 katlı binanın 5.katında yer alan apartman dairesi 3+1 daire geniş kullanım alanıyla dikkat çekiyor. Türkiye Finans konut satışı ihalesine katılabilmek için şubeden veya dijital bankacılık kanallarından 18.000 TL değerindeki teminat bedelini yatırmalısınız. Teminat bedeli ödemesini tamamlamanızın ardından teklifinizi bankadan.com adresi üzerindeki güncel ihaleye yapabilirsiniz. Apartman dairesine teklif oluşturmak için minimum 1.800 TL değerinde artış gerçekleştirmelisiniz. Türkiye Finans’ın Ankara’da satışa sunduğu apartman dairesi için yapacağınız alımlarda Türkiye Finans konut kredisi desteğinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle daha uygun ödeme koşullarıyla, piyasaya göre çok daha ekonomik şekilde ev sahibi olabilirsiniz.