Ev satın almak isteyenler için büyük müjde bankalardan geldi. Son yıllarda artan bankadan konut satışları sayesinde gayrimenkul piyasasının çok altına ev sahibi olma şansı yakalanıyor. Bankalar tarafından ihale usulünde satışa sunulan konutlara hem çok uygun fiyatlara hem de avantajlı konut kredisi desteğiyle sahip olabilirsiniz. Türkiye Finans sadece %0.89 faiz oranıyla destekli bankadan konut satışı gerçekleştiriyor.

Türkiye Finans Piyasanın Altındaki Fiyatlarla Konut Satışı

Türkiye Finans, teminatlar, ödenmeyen kredi borçları gibi pek çok şekilde eline geçen gayrimenkullerin satışını gerçekleştiriyor. Türkiye Finans, Türkiye’nin her yerinde bulunan çok sayıdaki konutu, gayrimenkul piyasasının çok altındaki fiyatlara satışa çıkartıyor. Üstelik Türkiye Finans’ın bankacılık sektöründeki KDV muafiyeti de ev satın alımlarında tüketiciye gerçekten çok ciddi indirimlerden yararlanma fırsatı sunuyor.

Türkiye Finans tarafından konut satışları ihale usulünde gerçekleştiriliyor. Bankadan konut satışı ihalelerine katılmak isteyenler Türkiye Finans’ın müzayede.com, tapu.com, bankadan.com ve Intengo gibi aracı siteler üzerinden açtığı konut satış ilanlarını takip edebiliyor. İhale usulüyle ilana çıkartılan evlerin satış başlangıç fiyatları oldukça düşük seviyede belirleniyor. Böylelikle çok minimal artışlar sağlayan teklifler vererek, çok cazip fiyatlara konuta sahip olunabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Türkiye Finans’ın bankadan konut satışı ilanlarına teklifler sadece teminat bedeli ödenerek yapılabiliyor. İhaleye çıkartılan evin belirlenen satış bedeli üzerinden %5 oranında teminat bedeli belirlenmektedir. Bu teminat bedeli Türkiye Finans’a yatırılarak, ilanın yer aldığı aracı siteler üzerinden teklifler iletilebiliyor. İhale süresi sonucunda en yüksek teklifi veren evi almaya hak kazanıyor. Üstelik Türkiye Finans konut satışında avantajlı konut kredisi desteği de sunuluyor.

Türkiye Finans Konut Satışında %0.89 Faizli Konut Kredisi Desteği

Türkiye Finans tarafından satışa çıkartılan konutların satışlarında konut kredisi desteği de bulunuyor. Üstelik Türkiye Finans’ın konut satışına özel uyguladığı avantajlı konut kredisinde sadece %0.89’dan başlayan kredi faiz oranlarından yararlanılabiliyor. Sadece %0.89’dan başlayan kredi faiz oranları ve 120 aya varan vadeli konut kredisi desteğiyle, piyasanın çok altındaki fiyatlara ev sahibi olma şansını Türkiye Finans konut satışıyla yakalayabilirsiniz.