Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Türkiye Finans, kurulduğu günden bu yana faizsiz bankacılık işlemleri ile alternatif bir finansal kuruluş olarak hizmet veriyor. Faiz ile işlem yapmak istemeyen birçok müşterinin ortak adreslerinden birisi olan banka, kalkınma bankacılığı faaliyetleri yürütüyor. Bu eksende, faiz ödemeden eğitim, sağlık, eşya alımı, tatil evlilik, balayı ya da daha birçok ihtiyacınızı bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç finansman desteği ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İşte detaylar!

İhtiyaçlarınızı Değil Ödemelerinizi Erteleyin

Turkiye-Finans-

‘İhtiyaçlarınızı değil ödemelerinizi erteleyin’ diyerek müşterilerine ihtiyaç finansmanı desteği sunan Türkiye Finans, eğitimden sağlığa, tatilden mobilya alımına akla gelebilecek her türden ihtiyacınızda yanınızda. Bankanın, katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak sunmuş olduğu ihtiyaç desteği finansmanı için başvuru ise oldukça kolay. Başvurunuzu size en yakın şubeden gerçekleştirebileceğiniz gibi mobil ve internet bankacılığı kanalları ise de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Türkiye Finans müşterileri, ihtiyaçlarını karşılayacak finans desteğini sağlamış olmanın yanı sıra ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/Havale işlemleri için de ücret ödemezler. Hatta 8700 anlaşmalı ATM’den aynı ay içerisinde tek seferde 500 TL'ye kadar olan para çekme işlemlerinizde komisyon ücreti de ödemeyeceksiniz.

Gerekli Belgeler

türkiye finans 3-1

36 ay vadeye kadar ödeyebileceğiniz ihtiyaç destek finansmanı için bankanın belirlemiş olduğu kar payı oranı %1,42’den başlıyor. Finansman desteğinden yararlanabilmesi için gerekli olan belgeler ise şu şekilde:

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası. (Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu gerekiyor. Eğer maaşınızı antetli kağıt ile bildiriyorsanız firmanın imza sirkülerini de beyan etmeniz gerekiyor.)
  • Eğer banka gerekli görürse bu durumda kefil veya ek belge isteme hakkına sahiptir. Ancak bu durumda kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

Bu arada geri ödeme vade sayısı ise çekilen tutara bağlıdır. 50.000 TL'ye kadar çekeceğiniz destek için maksimum vade 36 ay olurken 50.000 TL'den fazla olması durumunda ise maksimum vade sayısı 24 ayı aşamaz.​