Hepimizin farklı zamanlarda farklı ihtiyaçları olabiliyor. Sağlık, eğitim, alışveriş derken hepimiz bir şekilde kendimizi bir şeylere harcama yaparken buluyoruz. Bin bir emekle kazandığımız paralar, bir şekilde ihtiyaçlara giderken biz de bu ödemeler yüzünden zorlu zamanlar yaşayabiliyoruz. Böyle zamanlarda bazen harcamalarımıza yetişemeyip, bize hizmet veren onlarca bankanın sunmuş olduğu kredi fırsatlarını değerlendiriyoruz. Her ne kadar krediler, bize bir dönem için yardımcı olup derin bir nefes aldırtsa da daha sonraları yüksek faiz oranları yüzünden daha da zorlu zamanlar yaşayarak çektiğimiz kredileri geri ödemekte zorluk yaşayabiliyoruz. İşte Türkiye Finans artık bu duruma bir son verdi ve yepyeni bir kredi fırsatı duyurdu. Verdiği kredide hiçbir faiz oranı talep etmeyen Türkiye Finans görenleri şaşırtmayı başardı. İşte ayrıntılar!

Türkiye Finans'ın Bu Fırsatını Duymayan Kalmasın!

TÜRKİYE FİNANS 2-1

Türkiye Finans, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren ve bu hizmetler sonucunda yüz binlerce vatandaşın güvenini kazanmış bir banka. Şimdiye kadar birçok farklı kredi fırsatı ile karşımıza çıkan Türkiye Finans, bu sefer oldukça büyük bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. 

NAKİT

Türkiye Finans, ihtiyaç sahibi müşterilerine tam 45 bin TL'ye varan kredi imkanı sunuyor. Bu kredi imkanında vatandaşların korkulu rüyası olan faiz oranlarını ortadan kaldıran Türkiye Finans, herhangi bir faiz oranı talep etmiyor ve bu oranı sıfıra indiriyor. Bununla birlikte müşterilerine tam 60 ay vade imkanı sağlayan Türkiye Finans, ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü epeyce güldürüyor. Herhangi bir faiz oranı istemeyen Türkiye Finans, sadece %1,67 ile %1,87 arasında değişen bir kar payı talep ediyor. 

Geri Ödemede de Büyük Kolaylık!

türkiye finans

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Türkiye Finans, geri ödeme noktasında da vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor. Kredi kullanan vatandaşların gelir düzeylerine ve ödeme rahatlıklarına göre bir geri ödeme planı oluşturuyor ve herkesi sevindiriyor. 

Eğer siz de Türkiye Finans'ın faizsiz kredi fırsatından yararlanmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Türkiye Finans'ın resmi internet sitesine giriş yaparak ya da Türkiye Finans mobil uygulamasını indirerek başvurunuzu yapabileceğiniz gibi size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek de işlemlerinizi başlatabilirsiniz.