Türkiye Finans yüksek faiz oranlarından bıkanların yüzünü güldürdü. İşte ihtiyacı olana sıfır faiz finansal destek…

Bugün birçok kişi bütçesini aşan durumlarla karşı karşıya kaldıkları durumlarda kendilerini mecburen bankalar ihtiyaç kredisi çekerken buluyor. Tabi sonra da kredi kartı faizi, kredi faizi derken bu sarmal büyüyüp gidiyor. Ya da bazı kişiler faizler aralarındaki mesafeden kaynaklı bu kredi türlerine çok yaklaşmıyor fakat bu kez de bütçesi yetersiz kaldığı için ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Oysaki Türkiye Finans her iki soruna düşen kişiler için harika bir paket hazırladı. Yıllardır Türkiye’nin en büyük kalkınma bankası olan Türkiye Finans, sıfır faizle ihtiyaç finansmanı paketi sunuyor. İşte detaylar!

Faize Son

TF1

Bir katılım bankacılığı olan Türkiye Finans ile herhangi bir şekilde faiz ödeme zorunluluğu olmadan ihtiyacınız olan finansal desteğe kolayca sahip olabilirsiniz. Faiz yükünden yorulanlar ya da başından bu yana faizle iş yapmak istemeyenler için Türkiye Finans bir buluşma noktası. Türkiye Finans’ın sunmuş olduğu ihtiyaç destek finansmanını aynen ihtiyaç kredileri gibi eğitimden sağlığa, evlilikten balayına, eşya yenilemeden tatile istediğini her alandaki ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. %1,59’dan başlayan avantajlı kâr oranları ve esnek ödeme olanakları sayesinde sizlere uygun ödeme koşulları sunan Türkiye Finans, avantajlı teklifleri ile ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılamanıza yardımcı oluyor. Hatta bunun yanı sıra artık Türkiye Finans ailesinin bir üyesi olduğunuz için ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesinden gerçekleştireceğiniz tüm EFT ve Havale işlemlerinizi de ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz.                        

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İhtiyaç Finansmanı İçin Gerekli Olan Belgeler

TF2

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı başvurunuzu dilerseniz şubeye gelerek dilerseniz de Türkiye Finans web sitesi ya da mobil şubeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu cevap aldıktan sonra ise şubeye getirmeniz gereken evraklar şöyledir:

  • Başvuru sahibinin nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportu,
  • Başvuru sahibinin gelir belgesi ya da bir ücretli çalışan ise maaş bordrosu, (Eğer maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyorsa ayrıca firmanın imza sirküleri)
  • Bunun yanı sıra eğer banka gerekli görürse bunlara ilaveten kefil ve ek belgeler istenebilir. Tabi bu durumda başvuru sahibinden ayrıca kefil istenecek olursa kefilin de aynı evrak ve belgeleri şubeye getirmesi gerekir.