Bir katılım bankacılığı olan Türkiye Finans ile hiçbir şekilde faiz ödemeden ihtiyacınız olan finansal desteğe sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de klasik bankacılığın en temel unsurlarından birisi olan faizle işlem yapmak istemiyorsanız işte sizin için muhteşem bir seçenek. Türkiye Finans, katılım bankası kimliğiyle klasik bankacılık argümanlarının dışında bir bankacılık hizmeti yürüterek, faizle iş yapmak istemeyenlerin buluştuğu nokta. Günümüzde herhangi bir finansal tıkanıklığın aşılması konusunda birçok kişi bankaların ihtiyaç kredilerinden destek almak durumunda kalıyor. Eğitimden sağlığa, tadilattan eşya yenilemeye birçok ihtiyaç için bir desteğe ihtiyaç duyuyor ancak faiz ödemek istemiyorsanız Türkiye Finans’ın İhtiyaç Finansman Desteğini mutlaka incelemelisiniz. Türkiye Finans’a gelin, hiçbir şekilde faiz ödemeden 50 bin TL tutarındaki Finansman Desteğiniz anında hesabınıza yatsın. İşte detaylar…

Uygun Geri Ödeme Olanakları Uygun Katkı Oranları

tfff

Türkiye Finans, katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden sizlere gerekli finans desteğini sunmayı vadediyor. %1,59’dan başlayan avantajlı kâr oranları ile sizlere uygun ödeme koşulları sunan Türkiye Finans, avantajlı teklifleri ile geri ödemelerinizi de nakit akışınıza göre planlamanıza olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra Türkiye Finans müşterisi olarak ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesinden gerçekleştireceğiniz tüm EFT ve Havale işlemleriniz de ücretsiz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İhtiyaç Finansmanı Başvurunuzu Nasıl Yapabilirsiniz?

tf 15

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı başvurunuzu oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için dilerseniz şubeye gelerek dilerseniz Türkiye Finans web sitesi ya da mobil şubeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında ise şubeye getirmeniz gereken evraklar şu şekilde:

  • Başvuru sahibinin nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportu,
  • Başvuru sahibinin gelir belgesi ya da maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve bununla birlikte onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu olan ürünün proforma faturası.
  • Başvuru sahibi ücretli çalışan kişi ise, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.
  • Eğer bankanın gerekli gördüğü durumlar olursa, bunlara ilaveten kefil ve ek belge isteme gibi bir durum da söz konusu olabilir. Son olarak Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı üst vadesi ise 36 ay ile sınırlıdır.