Son yıllarda dijital bankacılık kullanım oranlarında ciddi bir artış yaşanıyor. Özellikle Pandemi döneminde dijital bankacılığın tüketiciye sunduğu avantajların ve kolaylıkların keşfedilmesiyle birlikte kullanımında artış yaşandı. Bankalarda dijital bankacılığa yönlendirmek için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan birisi de Türkiye İş Bankası’ndan geldi. İş Bankası mobil bankacılık üzerinden ilk defa İş Bankalı olanlara tam 200 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor. Peki İş Bankası 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi nasıl alınır?

İş Bankası’ndan 200 TL MaxiPuan Hediyesi

Türkiye İş Bankası tarafından başlatılan yeni kampanya kapsamında ilk defa İş Bankalı olanlar tam 200 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor. Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilmek için ilk defa ve İşCep uygulaması üzerinden İş Bankalı olunması gerekiyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İş Bankası’nın 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyasından yararlanabilmek için hali hazırda İş Bankası müşterisi olunmaması gerekiyor. Kampanya kapsamında İşCep uygulamasını cihazına indiren ve “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından ilk defa İş Bankası müşterisi olanlar bulunuyor. Bu kişiler İşCep uygulamasından 7 gün 24 saat pratik bir şekilde İş Bankalı olabiliyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için İşCep üzerinden müşteri olduktan sonra İş Bankası kredi kartına veya İş Bankası Bankamatik kartına başvuru yapılması gerekiyor. Kredi kartı veya banka kartı başvurusunun onaylanmasından sonra yapılacak 200 TL ve üzeri ilk alışverişe 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilmek mümkün oluyor. Kart başvurusu sırasında “internet alışverişlerine açık olsun” seçeneğinin işaretlenmesi öneriliyor. Böylelikle fiziksel olarak kredi kartı veya banka kartı daha elinize ulaşmadan, internet alışverişlerinde kampanya koşullarını sağlayarak, 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyesini alabilirsiniz.

Yeni İş Bankası Müşterilerine EFT Ücreti Yok

Kampanya döneminde İşCep uygulaması üzerinden İş Bankalı olanlar 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyesinin haricinde ücretsiz havale ve EFT imkanından da yararlanabiliyor. 1 yıl süreyle İş Bankası’ndan yapılacak havale ve EFT işlemlerinde ücret ödenmiyor. Bununla birlikte yine kampanya koşullarını sağlayanlar Pazarama’da geçerli 100 TL değerinde “Avantaj 100TL” hediyesini alabiliyor.