Bankaların gerçekleştirdikleri kampanyalar, vatandaşlara harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor. Temel ihtiyaçlar, evin ihtiyaçları ve tamamen özel harcamalar gibi pek çok nedenle alışveriş hayatın önemli bir parçasıdır. Sık sık yapmak durumunda kaldığız alışverişlerinizde hediye TL kazanma şansınız bulunuyor. Bankaların kendi kart ve ürünlerini kullanarak yapacakları alışverişlerde müşterilerine sunduğu yüzlerce TL’lik hediyeler dağıtıyor. Bu kampanyalardan yararlanarak, bütçenize önemli bir katkı da sağlayabilirsiniz. İş Bankası Ocak ayında müşterilerine harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor.

İş Bankası Alışverişe Özel 75 TL Hediye Kampanyası

Türkiye İş Bankası, tüm müşterilerine Ocak ayı içerisinde yapacakları alışverişlerinde 75 TL değerinde MaxiPuan veriyor. 1 Ocak 2022 ile 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan Bankamatik Kart sahipleri faydalanabiliyor. İş Bankası Bankamatik Kart sahipleri Ocak ayı içerisinde yapacakları market alışverişlerinde 75 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İş Bankası’nın 75 TL hediye kampanyasından Bankamatik Kart kullanımıyla yapacağınız market alışverişlerinizde faydalanabilirsiniz. Ocak ayı boyunca Maximum anlaşmalı üye işyeri olan marketlerden yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında bulunur. 75 TL tutarındaki MaxiPuan kazanmak için İş Bankası üye işyerlerinden tek seferde 200 TL ve üzeri peşin alışveriş yapmanız gerekiyor. Kampanya çerçevesinde Ocak ayı içerisinde üye işyerlerinden 200 TL ve üzeri ilk peşin alışverişinizden sonra farklı günlerdeki 200 TL ve üzeri her peşin alışverişe MaxiPuan kazanabilirsiniz.

İlk 200 TL ve üzeri market alışverişinizden sonra farklı günlerde her 200 TL ve üzeri peşin market alışverişinize 15 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Her müşteri kampanyadan en fazla 5 defa yararlanabilir. Böylelikle İş Bankası 200 TL market alışverişlerine 15 TL hediye kampanyasından toplamda 75 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası 75 TL Hediye Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında elde edeceğiniz MaxiPuan’lar Bankamatik kartınıza 4 Şubat 2022 tarihinde yüklenecektir. Yüklenen MaxiPuan’ların son kullanım süreleri mevcuttur. Buna göre kazandığınız 75 TL değerindeki MaxiPuan’ları İş Bankası üye işyerlerinde en genç 14 Şubat 2022 tarihine kadar kullanmalısınız. Kullanmadığınız MaxiPuan’lar otomatik olarak silinir. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasındaki “Hemen Katıl” seçeneğine tıklayabilirsiniz.