O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Temassız Müşteri Olma Teknolojisi, bankaların bu yılbaşından itibaren uygulamaya geçirdiği yeni bir teknolojik alt yapı. Bankacılık hizmetlerinin gelişmesinde ve çeşitlenmesinde önemli katkı sağlayacak bu hizmet sayesinde, artık cep telefonuna indirilen bir uygulama aracılığıyla birkaç dakika içerisinde bankada hesap açabilmeniz mümkün hale geldi. Henüz bazı bankalar tarafından başlatılan hizmete, İş Bankası’ da hazırladığı altyapıyla katıldı.

İş Bankası mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, birkaç dakika içerisinde müşteri olma sürecini online olarak tamamlayabiliyorsunuz. Banka hazırladığı yeni bir kampanyayla, hem yeni hizmetin tanıtımını yapmayı hem de müşteri sayısını arttırmayı hedefliyor. Kampanya sayesinde, online müşteri olanlar, 5.000 lira Taksitli Nakit Avans ürününü, faizsiz bir şekilde kullanabiliyor.

İş Bankası Maximum Kart 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

İş Bankası hazırladığı bu kampanyayla, 31 Aralık 2022 tarihine kadar, İşCep uygulamasını telefonuna indirerek müşteri olan ve kredi kartı başvurusu yapan yeni müşterilerine, kredi kartları onaylandığı zaman 5.000 TL üst limitli Taksitli Nakit Avans ürününü faizsiz olarak sunuyor.

İş Bankası müşterisi olma sürecini İşCep kullanarak gerçekleştiren ve kredi kartı başvurusu yaparak, kartları onaylanan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Onaylanan kredi kartlarının, nakit çekim limitleri dahilinde, üst limiti 5.000 TL olmak üzere kullanılan ilk Taksitli Nakit Avans ürünü, 5 ay vade seçeneğiyle, faizsiz olarak kullanılıyor.

İşCep’ ten İş Bankası Müşterisi Olun, Çeşitli Avantajlar Edinin

İşCep ile İş Bankası müşterisi olup, kredi kartı ürünü kullananlar, 5.000 lira Taksitli Nakit Avans ürününü faizsiz kullanmanın dışında çeşitli avantajlara sahip oluyor. Bu şekilde banka müşterisi olup kredi kartı sahibi olanlar, alışverişlerinden % 10 indirim kazanıyor. 31 Ağustos tarihine kadar online müşteri olan ve kredi kartı onaylananlar, giyim, market, aksesuar, akaryakıt, seçili e-ticaret ürünleri kategorilerinde, yaptıkları alışverişlerden % 10 indirim kazanıyorlar. Toplamda 31 Aralık 2022 tarihine kadar yapılan alışverişlerden, 3.000 TL indirim kazanma şansınız bulunuyor. Ayrıca 1 yıl boyunca açılan hesabınızdan, mesai saatleri içerisinde yaptığınız EFT ve havale işlemleri içinde ücret ödemiyorsunuz. Bunlara ilave olarak 1 yıllık BluTV üyeliği hakkını ücretsiz olarak kazanıyorsunuz.