İhtiyaçların sürekliliği yüzünden market alışverişleri çok sık yapılıyor. Piyasa fiyatlarının her geçen gün arttığı bu dönemde market harcamalarınızı kazançlı hale dönüştürebilirsiniz. Bankaların alışverişlerinize özel harcadıkça kazandıran kampanyaları sayesinde market alışverişlerinize hediyeler kazanabilirsiniz. Temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için yaptığınız market alışverişlerinizde banka kart veya kredi kartlarını kullanarak puanlar kazanabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Kart Market Kampanyası

Türkiye İş Bankası, tüm müşterilerine Maximum üye işyeri marketlerde yapacakları alışverişlerinde Bankamatik Kart kullanmaları halinde 75 TL’ye varan MaxiPuan kazandırıyor. İş Bankası tarafından sunulan kampanya kapsamında Maximum üye işyeri olan marketlerde kampanya kapsamında belirtilen tutarlarda Bankamatik Kart ile alışveriş yaparak MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor! Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor!

İş Bankası Bankamatik Kart ile market alışverişlerinizde 75 TL’ye kadar MaxiPuan kazanabileceğiniz son tarih 28 Şubat’tır. 28.02.2022 tarihine kadar Maximum üyesi marketlerde Bankamatik Kart’ınız ile yapacağınız tek seferdeki 200 TL ve üzeri alışverişlerinizden sonraki 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 75 TL’ye varan MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ilk 200 TL ve üzeri market harcamanızdan sonraki her 200 TL ve üzeri market harcamanıza 15’er TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. İş Bankası market kampanyasından her Bankamatik Kart sahibi en fazla 5 defa faydalanarak, toplamda 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında 28.02.2022 tarihine kadar Bankamatik Kart ile Maximum üyesi marketlerde yapacağınız tek seferdeki peşin 200 TL ve üzeri alışverişinizin ikincisine 15 TL, üçüncüsüne 15 TL, dördüncüsüne 15 TL, beşincisine 15 TL ve altıncısına 15 TL olarak toplamda 75 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası 75 TL MaxiPuan Kampanyasına Katılım

İş Bankası’nın 75 TL’ye varan MaxiPuan hediye verdiği kampanyadan yararlanmak için alışverişleriniz öncesinde kampanyaya katılım sağlamalısınız. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” ekranındaki ilgili kampanyada “KATIL” seçeneğine tıklamalısınız. Böylelikle kampanyaya katılımınıza sağlanacak ve 28 Şubat’a kadar yapacağınız ikinci 200 TL ve üzeri Bankamatik Kart market harcamanızla birlikte MaxiPuan kazanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyadan kazandığınız MaxiPuan bakiyeleri, Bankamatik Kart’ınıza 03.03.2022 tarihinde yüklenecektir. Ayrıca kazandığınız MaxiPuan bakiyesini 30.04.2022 tarihine kadar İş Bankası üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde, harcama koşulu olmadan kullanabilirsiniz.