Bankacılık sektörü her geçen gün biraz daha büyüyor. Bu büyümeye en büyük katkı, bankacılık ürünlerini kullanan banka müşterileri tarafından gerçekleştirildiği için, bankalar müşteri portföylerini genişletmek için, bünyesine yeni katılacak müşterilere özel birçok kampanya sunuyor. Peki o kampanyalar hangi bankalar tarafından sunuluyor ve kapsamları ne oluyor?

İş Bankası

Online kanallar aracılığıyla müşteri olanlara özel ilk kampanya İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası, 1 Ocak-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olup, aynı ay içerisinde İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik Kartı başvurusunda bulunan müşterilerine özel olarak, kart başvuru tarihini takip eden ayın sonuna kadar tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda 200 TL MaxiPuan hediye ediyor. Kazanılan MaxiPuanlar kriterlerin yerini getirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde yükleniyor ve yüklenildikleri tarih itibari ile 45 gün süresince kullanılabiliyor. Kullanılmayan MaxiPuanlar, süre sonunda geri alınıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Akbank

Yeni müşterilere özel bir kampanya da Akbank'tan geliyor. Akbank, yeni müşterilerine özel bu kampanyayı, mevduat hesapları üzerinden gerçekleştiriyor. Akbank Mobil'den ilk kez Akbank'lı olan kişiler, dijital kanallardan yeni açacakları 32-35 gün vadedeki 100.000TL’ye kadar olan mevduat hesaplarına yüksek faiz kazanıyor. Kampanyadan yalnızca Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbank'lı olan müşteriler yararlanabiliyor. Akbank müşterisi olunmasını takip eden 45 gün içerisinde Akbank Mobil veya Akbank İnternet üzerinden 32-35 gün vade aralığında ve 10.000TL - 99.999,99TL tutar aralığında açılan vadeli tasarruf hesapları dikkate alınıyor. 100.000 TL'lik mevduatlar, bu kampanyaya dahil edilmiyor. Kampanya için son katılım tarihi belirtilmiyor.

TEB

İlk defa bünyesine katılacak müşterilere özel bir kampanya da TEB'den geliyor. TEB, sodexo kullananlara özel bir hoş geldin kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Sodexo kullanıcıları, Sodexo Club’dan alacakları kişiye özel davet koduyla ilk kez CEPTETEB’li olup elektrik faturası için otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde, 3 ay boyunca her ay 50 TL, toplamda 150 TL’ye varan nakit iade kazanıyor. Kampanyaya katılmak için 18 Nisan – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Sodexo mobil uygulamasından alınacak özel davet kodu ile CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan görüntülü görüşme yaparak veya, https://www.cepteteb.com.tr’de bulunan Müşteri Ol başvuru formunu doldurarak CEPTETEB'li olmak gerekiyor.