İş Bankası Maximum Kredi Kartı için, sürekli yeni alışveriş ve ödül kampanyaları müşterilere sunuluyor. Maximum üye işyerleri ile yapılan anlaşmalara göre, sürekli değişen türlerde ve farklı alışveriş ihtiyaçlarını kapsayacak kampanyalar hazırlanıyor. İş Bankası Maximum 100 TL MaxiPuan kazanabileceğiniz son kampanya “Son Moda Maxipuan Kampanyası” adı altında sunuluyor. Buna göre belirli kategorilerde faaliyet gösteren ve Maximum üye işyeri olan firmalardan, 200 TL ve üzeri her alışverişinizde 20 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Müşteri bazında hazırlanmış kampanyadan, her müşteri en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabiliyor. Son günlerde yaşanan hayat pahalılığı göz önüne alındığında, bir kısmı zorunlu olan bu alışverişlerde 200 TL tek seferde alışveriş yapabilmek hayli kolay.

İş Bankası Son Moda MaxiPuan Kampanyası Özellikleri

Son Moda MaxiPuan Kampanyası, Maximum kart sahiplerinin katılımına müteakip 100 TL MaxiPuan kazanma şansı sunuyor. Maximum Mobil uygulaması aracılığıyla kampanyaya katılmanız gerekiyor. Ardından giyim aksesuarları, özel giyim, kozmetik, ayakkabı, optik sektörlerinde hizmet sunan Maximum anlaşmalı işyerlerinden tek seferde 200 TL ve üzeri bir alış veriş yapmanız gerekiyor. 28 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyada, bu ilk alışveriş sonrasında bu sektörlerde ki her 200 TL ve üzeri harcamanızda 20 TL MaxiPuan kazanıyorsunuz. Kampanyadan en fazla 100 TL MaxiPuan kazanılabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Harcamaların 28 Şubat tarihine kadar yapılması gerekiyor. Koşulların yerine gelmesi halinde, ödül MaxiPuanlarınız 8 Mart 2022 tarihinde, son alışverişin yapıldığı karta yüklenecek. Kazanılan MaxiPuanların son kullanılma tarihiyse 30 Nisan 2022. Bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınıyor. Ekkartlar ile yapılan ve kampanyaya uygun olan harcamalardan kazanılan Maxipuanlar, asıl karta yükleniyor.

Son Moda MaxiPuan Kampanyasına Nasıl Katılırım? Hangi Kartlar Geçerli?

Kampanyaya katılım gerçekleştirilmesi, MaxiPuan kazanabilmeniz için zorunlu. Katılımı Maximum Mobil Uygulaması aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Katılımın ve harcamaların 28 Şubat 2022 tarihine kadar yapılması gerekiyor. Kampanyadan faydalanabilen kartlar İş Bankası Maximum özelliğine sahip tüm kredi kartları, Bankamatik ve MaxiPara kartları. Buna göre Maximum, Maximiles, Maximum Pati Kart, MercedesCard, Maximum Genç Kredi Kartı, İş’te Üniversiteli Kredi Kartı. Aidatsız kredi kartları kampanyadan faydalanamıyor.