Türkiye İş Bankası başlattığı kredi fırsatı ile acil nakit ihtiyacı olanları rahatlatıyor!

Bankaların müşterilerinin ihtiyaçlarının olduğu her zaman diliminde yanında olabilmelerini sağlayan hizmet sunumları, elbette sundukları hizmet kaliteleri açısından da önemli bir veri oluşturuyor. İş Bankası Anında Kredi kampanyası, tamda bu nitelikte bir hizmet olarak, her gün ve her saat olmak üzere bankanın tüm müşterilerine sunduğu özel bir avantaj olarak öne çıkıyor. Nakit ihtiyacının ne zaman ve nerede ortaya çıkacağı belli olmuyor ve bu sebeple İş Bankası müşterileri için, istedikleri zaman kullanabilecekleri 50.000 TL üst limitli bir kredi kampanyası oluşturmuş. Acil nakit ihtiyacının ortaya çıkmasının ardından, İş Bankası dijital bankacılık servislerini hemen kullanarak, eğer banka müşterisiyseniz kredinizi banka kapalıyken bile kullanabiliyorsunuz.

İş Bankası Anında Kredi Nedir?

Dijitalleşen çağımızda artık tüm işlemler online bir şekilde ve günün her saatinde gerçekleşebiliyor. Bu durum aynı zamanda bankacılık hizmetlerinin de bu dijitalleşmeye uyumlu hizmetler hazırlamasını zorunlu kılıyor. Dijital Bankacılık alanında yaptığı yatırımlarla, ülkemizin önde gelen banklarından biri olan İş Bankası, Anında Kredi kampanyasıyla bu konuda önemli bir destek hizmeti hazırlamış. İhtiyaç oluştuğunda banka müşterilerinin krediye kolay ve süratli bir şekilde ulaşabilmelerini sağlayan Anında Kredi, banka kapalıyken bile müşteri tarafından kolayca kullanılabiliyor. Müşterilerin kredi puanları, limitleri, kredi için geçerli vade gibi ayrıntılar, her müşterinin kendi özel koşullarına göre banka tarafından başvuru yapıldığında belirleniyor. Müşterinin sunulan şartları kabul etmesinin ardından, krediyi hemen kullanmaya başlıyor olması, geç saatlerde ya da tatil günlerinde bile nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturulmasını sağlıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İş Bankası Anında Kredi Avantajları

İş Bankası Anında Kredi Kampanyasının üst limiti 50.000 TL olarak belirlenmiş. Müşterilerin özelliklerine göre kullanabilecekleri kredi miktarı değişkenlik gösterebiliyor. Anında kredi başvurunuz kabul edildiğinde, krediniz hemen hesabınıza aktarılıyor ve kredinin geri ödemesi 90 gün sonra başlıyor. 3 Ay geri ödeme ertelemeli anında kredi kampanyası için, Tüm İş Bankası dijital bankacılık servislerine başvurabilirsiniz.

İş bankası Anında Kredi başvurularınızı, İnternet Şubesi, Mobil Bankacılık, Bankamatikler aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızın yanıtları, anında veriliyor ve size özel koşulları öğrenerek kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.