Türkiye'nin en sık kullanılan ve en köklü bankalarından olan Türkiye İş Bankası, müşterisi sayısını arttırmak için yeni kampanyalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kendi bünyesi içindeki müşterilerinin zor günlerinde yanında olan ve sunduğu cazip imkanlarla hayatları kolaylaştıran Türkiye İş Bankası, yeni müşterilerine ise tam 200 TL ödeme yapacağını açıkladı! Eğer sizler de henüz Türkiye İş Bankası müşterisi olmadıysanız anında İşCep uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bakalım Türkiye İş Bankası hangi şartlar altında 200 TL ödeme yapıyormuş?

Türkiye İş Bankası'ndan 200 TL!

Türkiye'deki bankalar son zamanlarda büyük bir rekabet içine girdi, daha fazla müşteri sayısına ulaşmayı hedefleyen bankalar birbirinden cazip imkanlar sunarak yeni müşterilerin ilgisini cezbetmeye çalışıyor. Bu bankalardan biri de Türkiye İş Bankası! Yeni müşterileri bünyesine eklemek için 200 TL'yi gözden çıkartan Türkiye İş Bankası, ilk kez İşCep uygulaması üzerinden müşterisi olacak ve kredi kartı başvuru yapacak olan kişilere tam 200 TL ödeyeceğini duyurdu! Sizler de hemen Türkiye İş Bankası kredi kartına başvuru yaparak; ilk 200 TL ve üzerindeki harcamanız için 200 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak için Türkiye İş Bankası şubelerine gitmenize gerek yok, tüm süreci akıllı telefonunuz üzerinden yürütüyorsunuz. Hatta bu kampanyanın şubelerde geçerli olmadığını ve sadece İşCep uygulaması üzerinden yapılan başvurularda 200 TL MaxiPuan hediye edildiğini de söylemek gerekiyor.

İşCep'i İndirenlere 200 TL Verilecek!

31 Aralık 2022 tarihine kadar cep telefonuna İşCep uygulamasını indiren ve İşCep aracılığıyla Türkiye İş Bankası müşterisi olan kişiler ilk 200 TL ve üzerindeki harcamalarında 200 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor. Sizin için İşCep ile nasıl Türkiye İş Bankası müşterisi olabilirsiniz bunu anlatacağız!

Cep telefonunuza Türkiye İş Bankası'nın mobil uygulaması olan İşCep'i indirdikten sonra ekranda karşınıza çıkan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğini seçiyorsunuz. Bu adımın ardından başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak dolduruyorsunuz. Şimdi de yeni nesil TC kimliğinizi cep telefonunuza okutmanız ve yüzünüzde hiçbir aksesuar olmadan yüzünüzü uygulamaya taratmanız gerekiyor. Birkaç dakikalık işlemlerin ardından ise “Müşteri Temsilcisine Bağlan” butonuna tıklayarak, müşteri temsilcili ile görüşerek müşteri olma sürecinizi tamamlıyorsunuz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Bu aşamadan sonra eğer kredi kartı başvurunuz kabul edilirse 200 TL'lik harcamanıza 200 TL MaxiPuan kazanmış oluyorsunuz!