Bankacılık alanında yeni tür hizmetler ve teknolojik alt yapısının güçlüğüyle öne çıkan bankalardan biri Türkiye İş Bankası. Banka yine bir hizmetin öncülüğü yapıyor ve uzaktan müşteri olma teknolojisini kullanıcılarına sunuyor. Bankanın mobil uygulaması olan İşCep, yeni müşteri olmak isteyen kişi tarafından cep telefonuna indiriliyor ve birkaç dakika içerisinde hesabınız açabiliyorsunuz.

İşCep uygulamasıyla hesap açtırabilmeniz için, öncelikle NFC teknolojisiyle uyumlu bir cep telefonu sahibi olmanız gerekiyor. Aynı zamanda yeni tip T.C. kimlik kartı sahibi olmanız da gerekiyor. Yeni kimlik kartlarında bulunan yonga sayesinde, işlemleri kolayca yapabiliyor ve kimliğinizi kanıtlayarak görüntülü görüşme yapıyorsunuz.

Görüntülü görüşme sonrasında artık bir İş Bankası müşterisi oluyorsunuz. Üstelik banka bu şekilde yeni müşteri olan herkese çeşitli avantajlar sunduğu bir kampanya da hazırlamış durumda. Kampanya aracılığıyla 5.000 TL Taksitli nakit Avans ürününü, faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Üstelik tek avantaj da bu değil.

Otomobil Almak İsteyenlerin Milyonlarca TL Ödemesine Gerek Yok, Devlet Mercedes'leri 80.000 TL'ye Satışa Çıkarttı! Otomobil Almak İsteyenlerin Milyonlarca TL Ödemesine Gerek Yok, Devlet Mercedes'leri 80.000 TL'ye Satışa Çıkarttı!

İşCep’ ten Müşteri Ol 5.000 TL Taksitli Nakit Avans Fırsatı Yakala Kampanyası Özellikleri

İş Bankası, 7 gün 24 saat kolayca İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olanlara anında online kredi kartı başvurusu yapabilme imkanı sunuyor. İşCep üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında İşCep üzerinden yaptığı kredi kartı başvurusu onaylananlar, anında taksitli nakit avans kullanmaya başlayabiliyor.

Kampanya kapsamında onaylanan kredi kartınızdan tek sefere mahsus olmak üzere yapacağınız ilk 5.000 TL’lik taksitli nakit avans kullanımınızda faiz ödemiyorsunuz. İş Bankası 5.000 TL faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak için kredi kartınızda kullanılabilir nakit avans limitinin olması gerekiyor. Bu limitiniz bulunuyor ise 5.000 TL’ye kadar İş Bankası şubelerinden, Bankamatik, İşCep ve İş Bankası İnternet Şubesi kanallarından 7/24 yapacağınız taksitli nakit avans çekimlerinizde %0 faiz desteğinden yararlanabiliyorsunuz.

İş Bankası faizsiz taksitli nakit avans kampanyasında kullanabileceğiniz üst nakit avans limiti 5.000 TL’dir. Ayrıca 5.000 TL taksitli nakit avansa %0 faizden yararlanmak için seçebileceğiniz en fazla vade sayısı ise 5 ay olarak belirlenmiştir. Vade sayısının yükseltilmesi veya 5.000 TL’den fazla nakit avans kullanımlarında sabit %1.80 faiz oranı uygulanmaktadır.