Türkiye İş Bankası’ndan mobil bankacılık uygulaması İşCep’e özel yeni kampanya duyuruldu. İlk defa İş Bankası müşterisi olmak için İşCep uygulamasını kullananlar 200 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyor. İş Bankası’nın mobil bankacılık kampanyasıyla yapılacak tüm alışverişlerde kullanılabilecek 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilmek mümkün oluyor. Peki İş Bankası’nın İşCep 200 TL MaxiPuan kampanyasının şartları ve yararlanma yöntemleri neler?

İş Bankası’ndan 200 TL Hediye

İş Bankası yeni mobil bankacılık kampanyasıyla kazandırmaya devam ediyor. Mobil bankacılık altyapısının yaygınlaşması hem tüketici hem de bankalar açısından önemli kolaylıklar sağlıyor. Bu nedenle çoğu banka gibi İş Bankası tarafından da mobil bankacılık altyapısının yaygınlaştırılmasına yönelik kampanyalar düzenleniyor. Bu kapsamda Türkiye İş Bankası tarafından yeni İşCep kampanyası duyuruldu.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yeni İşCep mobil bankacılık kampanyasıyla birlikte tüketiciler 200 TL’ye varan MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor. İşCep uygulamasını kullananlar 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyesini hemen alabiliyor.

İşCep 200 TL Hediye Kampanyası Koşulları

Türkiye İş Bankası’nın yeni İşCep mobil bankacılık kampanyasından 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi kazanabilmek için belirli şartlara sahip olunması gerekiyor. 31.12.2022 tarihine kadar devam eden yeni İşCep kampanyasından sadece yeni Türkiye İş Bankası müşterileri yararlanabilmektedir. Yani hali hazırda İş Bankası müşterisi olan kişiler, kampanyadan yararlanamıyor.

Kampanya koşullarının ilki İşCep mobil uygulamasını kullanarak, müşteri olunmmasıdır. Bu nedenle hali hazırda müşteri olmayan kişiler kampanyadan yararlanabiliyor. Hali hazırda İş Bankası müşterisi olmayan kişiler 31 Aralık’a kadar İşCep uygulamasını cihazlarına indiriyor. Daha sonra İşCep uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanıyor. Bu özellik sayesinde şubeye gitmeden ve imzasız 7/24 İş Bankası müşterisi olunabiliyor.

İş Bankası müşterisi olunduktan sonra aynı ay içerisinde İş Bankası’nın Maximum kredi kartına veya Bankamatik kartına başvuru yapılması gerekiyor. Başvurusu onaylanan kişilerin yine ay sonuna kadar yapacakları ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerinde tam 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi veriliyor. Kampanya kapsamına uygun olarak yapılan işlemin hemen ardından söz konusu hediye MaxiPuan bakiyesi ilgili İş Bankası kredi kartına veya banka kartına yüklenmektedir.