Ekonomik olarak yaşadığımız sıkıntılar, her geçen gün artmaya devam ediyor. Özellikle bu dönemde, sürekli artmaya devam eden nakit ihtiyaçları sırasında, bankaların sunduğu kredi ürünleri vatandaş açısından çok önemli bir hizmete dönüşüyor. Özellikle kullanıcılar açısından, süratli ve bankaya gitmeye gerek olmadan kullanılabilen krediler, öncelikli olarak tercih ediliyor. Bu çerçevede, okuyucularımız için, anında kredi hizmeti sunan bankaların öne çıkanlarını araştırdık.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası müşterilerine sunduğu özel bir kredi ürünü olan İş Bankası Anında Kredi ürününe, İşCep ya da Bireysel İnternet Şubesi kanallarıyla başvuru yapılabiliyor. Başvurunun onaylanması durumunda, hesaba aktarılan krediyi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üst limiti 100.000 TL olan kredi paketinin, 50.000 TL’ ye kadar olan bölümü için 36 ay vade seçeneği mevcut. Kullanılan kredi 50.001 ve üzerinde olduğunda, yasa gereği en fazla 24 ay vadede sunulabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar, İşCep uygulamasını indirerek, uzaktan müşteri olma teknolojisiyle, önce bankada hesap açtırıp, ardından krediye başvurabiliyorlar.

Halkbank Hızlı Kredi

Halkbank tarafından yine müşterilerine sunulan özel bir avantaj. Hızlı Kredi, 10.000 TL üst sınıra sahip. Ancak herhangi bir evrak veya kefil talep edilmediği gibi, eğer banka müşterisiyseniz, birkaç dakika içerisinde hesabınıza yatırılabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar, e-hesap açtırarak banka müşterisi olabiliyor. Kredi ürünü en fazla 36 ay olmak üzere, 12, 24 ve 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Hayat sigortası ürününü de kullanan müşteriler, krediden % 1,89 gibi çok uygun faiz oranıyla faydalanabiliyorlar. Hayat sigortası yaptırmak istemeyen kullanıcılar, krediyi yine çok uygun olan % 1,94 faiz oranıyla kullanabiliyor. Kredi 36 ay vadede aylık eşit taksitli olarak, % 1,89 faiz oranıyla 415,53 TL olarak geri ödeniyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi

Ziraat Bankası’ da kendi müşterileri için sunduğu Dijital Kredi ürünüyle, bankanın şubesine bile gitmeden kredi kullanmanızı sağlıyor. İnternet Şubesi ya da Ziraat Mobil aracılığıyla başvurabildiğiniz kredi, onay sonrasında hemen hesabınıza aktarılıyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kredi 50.000 TL’ ye kadar olan tutarlarda 36 ay, 50.001 ile 100.000 kira arası tutarlarda 24 ay, 100.001 ve üzeri tutarlarda en fazla 12 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor.