Dijital bankacılık altyapısının geliştiği ve hızla yaygınlaştığı 2022’de bankalarda bu alana özel kampanyalarda geliyor. Mobil bankacılık hizmetlerinin daha aktif şekilde kullanılmasını sağlamak isteyen bankalar, müşterilerine indirimler, nakit veya puan hediyeleri gibi yüzlerce TL’lik fırsatlardan yararlanma imkanı sunuyor. Türkiye İş Bankası da İşCep uygulamasını kullanarak müşterisi olanlara tam 200 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor.

İşCep’ten İş Bankası Müşterisi Olanlara 200 TL

Türkiye İş Bankası, müşterisi olmayan ve İş Bankalı olmak isteyen herkese büyük bir kolaylık sağlıyor. İş Bankası artık müşteri başvuruları için şubeye beklemiyor. İşCep uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, şubeye gitmeden, hijyenik ve sağlıklı bir şekilde İş Bankası müşterisi olunabiliyor. Üstelik günün her saatinde İş Bankası müşteri başvurusu yapılabilmesi gibi tam 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesinden de yararlanılabiliyor.

İş Bankası tarafından sunulan İşCep mobil uygulamasından 7/24 “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak İş Bankalı olabilirsiniz. Kampanya kapsamında İş Bankası’nın taahhüt ettiği 200 TL değerindeki MaxiPuan bakiyesini kazanmak için hem İş Bankası banka kartı olan Bankamatik kart veya İş Bankası Maximum kredi kartına başvuru yapmalısınız. Banka kartı ve kredi kartı başvuru işlemlerini de 7 gün 24 İşCep Mobil uygulamasından yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında belirtilen 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyesini kazanmak için kredi kartı veya banka kartı ile ilk 200 TL ve üzeri harcama yapılması gerekiyor. Böylelikle tam 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi kazanılabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

200 TL değerinde MaxiPuan hediyesini kazanabilmek için mobilden müşteri olup, kredi kartı veya banka kartı aldığında 200 TL harcama koşunu yerine getirmek için kartı beklemenize de gerek yok. Başvuru sırasında internet harcamalarına açık olması seçeneğini seçerek, kart daha size gelmeden internet alışverişlerinde kullanabilir ve kampanya şartlarını yerine getirebilirsiniz.

Pazarama 50 TL İndirim Kuponu Hediyesi

İş Bankası mobilden müşteri olanlara 200 TL MaxiPuan hediyesinin yanı sıra para transfer işlemlerinde ücret muafiyeti ve 50 TL değerinde Pazarama indirim kuponu hediye ediyor. Ayrıca yeni İş Bankası müşterileri faizsiz taksitli nakit avans gibi pek çok bankacılık ürün ve hizmetinden daha avantajlı yararlanabiliyor.