Bankacılıkta borçlu sayısı her geçen gün artarken, vatandaşa destek olması için çeşitli destek kampanya ve programları duyuruluyor. Bunlardan birisi de bankalardan geldi. QNB Finansbank, ING Bank ve Türkiye İş Bankası, 2022 yılında bankalara olan gecikmedeki borçları için yeniden yapılandırma imkanı sunuyor. 3 büyük bankaya başvuruda bulunanlar, tüm bankalardaki gecikmeli kredi borçlarını yeniden yapılandırabiliyor. Üstelik daha uygun ödeme koşullarının sunulduğu banka borç transfer kredisine dair tüm merak edilenler haberimizde!

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank, 2022 yılında diğer bankalara kredi borcu bulunan tüketicilere, kredilerini uygun koşullara transfer etme fırsatı sunuyor. Banka, diğer bankalarda olan kredi borçlarının tamamını kapatıyor ve 36 aya varan vade imkanı ve kişiye özel faiz oranlarıyla yeniden taksitlendiriyor. Tek bir çatı altında ve tek bir taksit haline getirilen kredi borçları, çok daha rahat bir şekilde ödenebiliyor.
Gecikmeli krediler nedeniyle kredi sicilinin olumsuz etkilenmesinin önüne geçilmesini sağlayan esnek ödeme koşullu QNB Finansbank borç transfer kredisinden tüm tüketiciler yararlanabiliyor. QNB Finansbank borç transfer kredisi başvurusu QNB Mobil, QNB Finansbank İnternet Şubesi ve QNB Finansbank şubelerinden yapılabiliyor.

ING Bank %2.24 Faizli Borç Transfer Kredisi

ING Bank tarafından sunulan yeni borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki borçlar ING’ye taşınabiliyor. Üstelik 50.000 TL’ye kadar olan kredi borçları için %2.24 faiz oranı üzerinden tam 36 ay vadeli yeniden yapılandırma imkanından yararlanılabiliyor. ING Bank dijital bankacılık kanallarından veya ING Bank şubelerinden başvuru yapılabilen borç transfer kredisinde 10.000 TL limit için 6 ay vadede %2.24 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle aylık yalnızca 1.833.76 TL taksit ödemesi yapılıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan borç kapatma kredisi kampanyası ile diğer bankalardaki tüm kredi borçları İş Bankası’na taşınabiliyor. Üstelik birden fazla ihtiyaç kredisi tek bir borç transfer kredisi altında toplanıyor ve 36 ay vadeye kadar yeniden taksitlendirilebiliyor. Kişinin gelir durumuna endeksli avantajlı faiz oranları üzerinden sunulan borç transfer kredisine İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi, İş Bankası Çağrı Merkezi ve Bankamatik kanallarından 7/24 başvuru yapılabiliyor.