Türkiye’nin en büyük dijital bankacılık hizmetlerini sunan Türkiye İş Bankası’ndan büyük bir yenilik daha geldi. Şubeye gitmek zorunda kalmadan hemen İş Banka’lı olmanızı sağlayan yeni dijital hizmetin kullanımı da teşvik ediliyor. Özellikle İş Bankası’nın İşCep uygulamasından “Müşteri Olmak İstiyorum” alanını kullanarak, İş Banka’lı olan yeni müşteriler için 200 TL hediye veriliyor. İş Bankası yeni müşteri 200 TL kampanyasının detayları neler? İş Bankası 200 TL değerinde MaxiPuan nasıl alınır?

İşCep ile Şubeye Gitmeden İş Bankalı Olun

İş Bankası müşterisi olmak istiyorsanız artık şubeye gitmenize gerek yok. İş Bankası tarafından sunulan İşCep mobil uygulamasını kullanarak, dakikalar içerisinde İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. İş Bankasının İşCep mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” alanını kullanarak, yapacağınız görüntülü görüşme sayesinde şubeye gitmenize gerek olmadan İş Bankası müşterisi olabilirsiniz.

İşCep 200 TL Hediye Nasıl Alınır?

31 Ağustos 2021 tarihine kadar İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olarak, hemen 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz. İşCep uygulamasından yeni İş Bankası müşterisi olduktan sonra İŞ Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Böylelikle İş Bankası’ndan tek seferde gerçekleştireceğiniz ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 200 TL değerinde 200 MaxiPuan kazanırsınız. Üstelik kazandığınız bu 200 TL değerindeki MaxiPuan’ı kullanmak için kredi kartınızın size ulaşmasını beklemenize de gerek yok. Online alışveriş ve mobil temassız ödeme yöntemleri ile hemen kazandığınız 200 TL değerindeki MaxiPuan’ı kullanabilirsiniz.

 İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olabilmek için “Müşteri Olmak İstiyorum” ekranını kullanabilirsiniz. Bu özellik üzerinden İş Bankası müşterisi olabilmeniz için işlemde kullandığınız cihazınızda “NFC özelliği” bulunması gerekmektedir. NFC özelliği bulunan cihazınızdan yeni müşteri formunu doldurabilir, TC kimlik kartındaki çipi “NFC uyumlu” telefon ile taratın. Uygulamada yer alan “Yüz Tanıma” özelliğiyle yüz tanıma işlemini tamamlayın. Daha sonra müşteri temsilcisine bağlanarak, çok ısa bir görüşme gerçekleştirmelisiniz. Bu görüşme sırasında cep telefonunuza gönderilecek müşteri şifreniz ile hemen İşCep uygulamasını kullanmaya başlayabilir ve İş Bankalı olabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz