Son birkaç yıldır içinde bulunduğumuz ekonomik kriz, piyasadaki her sektörü olduğu gibi ev kiralarını da etkilemiş durumda.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Bir anda 3, 4 katına çıkan ev kiraları; kiracıları inanılmaz zorlu bir vaziyette bıraktı. Kazandığı maaşın neredeyse yarısından fazlasını kiraya veren vatandaşlar, kendilerine yepyeni bir çıkış yolu aramaya başladı. Yüksek kira bedelleri ödemekten kurtulmanın birbirinden farklı yöntemleri olsa da bu yöntemler arasında sizi en kazançlı çıkaracak olanı, ev sahibi olmak. Siz ev sahibi olurken zorlanmayın ve daha kolay bir şekilde hayalinize ulaşabilin diye size sunulan konut kredileri, bazen oldukça avantajlı olabiliyor. Sizin için piyasadaki bütün konut kredilerini araştırdık ve içlerinden en uygun olanını bulduk. İşte İş Bankası'nın o büyük fırsatı!

Hemen Şimdi Harekete Geçmek İsteyeceksiniz!

İş Bankası, ülkemizin en köklü bankalarından biri. Bu zamana kadar vatandaşlara sayısız hizmet sunan ve onları mutlu etmeyi başaran İş Bankası, geçtiğimiz günlerde yepyeni bir fırsat ile karşımıza çıktı. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara müjdeyi veren İş Bankası, müşterilerine tam 100 bin TL tutarında konut kredisi vermeye başladı.

Bu kredisi ile şimdiden oldukça büyük bir talep gören İş Bankası, birbirinden avantajlı seçenekleri ile de görenleri şaşırtmayı başardı. Konut kredilerindeki yüksek faiz oranlarına savaş açan İş Bankası, müşterileri için faiz oranlarını indirebildiği kadar indirdi. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlardan sadece %1,75'lik bir faiz oranı talep eden bununla birlikte vade sürelerinde de büyük uzatmalar yaptı. 100 bin TL'lik konut kredisinde 120 ay vade imkanı sunan İş Bankası, kredi kullanıcılarına derin bir nefes aldırttı.

Geri ödeme noktasında da vatandaşları unutmayan İş Bankası, aylık 1.999,32 TL'lik taksitlendirmeler ile müşterilerine konut kredilerini oldukça kolay bir şekilde ödeyebilme imkanı sundu.

Başvurunuzu Oldukça Kolay Bir Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz!

Eğer siz de hemen şimdi İş Bankası'nın bu oldukça avantajlı konut kredisinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Kredi başvurunuzu, İş Bankası mobil uygulamasından ya da İş Bankası resmi internet sitesinden dakikalar içinde yapabilir ve uzun süredir almayı istediğiniz o eve nihayet kavuşabilirsiniz.