Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İş Bankası’ndan ilk defa kredi kartına başvuruda bulunanlara anında hoş geldin hediyesi veriliyor. Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan yeni Maximum kredi kartı kampanyası sayesinde 100 TL değerinde Pazarama MaxiPuan hediyesi kazanılabiliyor. İş Bankası’nın 100 TL kazandıran yeni kredi kartı kampanyasının tüm detayları açıklandı. İşte İş Bankası 100 TL MaxiPuan hediye kampanyasının koşulları!

İş Bankası’ndan Yeni Kredi Kartı Müşterilerine 100 TL

Türkiye İş Bankası, Eylül ayına özel kampanyalarını duyurmaya başladı. Bu kapsamda İş Bankası’nın Eylül ayına özel yeni Maximum kredi kartı kampanyasıyla tüketiciler 100 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor. Üstelik İş Bankası kredi kartında 100 TL MaxiPuan kazanabilmek için tek yapılması gereken ise Maximum kredi kartına başvuruda bulunmaktır.

İş Bankası tarafından düzenlenen yeni kredi kartı kampanyasından yararlanabilmek için 30.09.2022 tarihine kadar ilk defa Maximum kredi kartı başvurusu yapılması gerekiyor. Kampanya kapsamında 100 TL değerinde MaxiPuan hediyesinin alınabilmesi için yapılan Maximum kredi kartı başvurusunun onaylanması gerekmektedir.

İş Bankası Maximum 100 TL Hediye Koşulları

Kampanya döneminde ilk defa Maximum kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan tüketiciler anında ek koşul olmaksızın 100 TL değerinde MaxiPuan kazanabiliyor. 30 Eylül’e kadar İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi, Maximum Mobil ve İş Bankası web sitesi ya da İş Bankası şubelerinden Maximum kredi kartına başvuru yapılması gerekiyor.

30 Eylül’e kadar Maximum kredi kartına başvuruda bulunan ve başvurusu onaylanan yeni kredi kartı müşterileri anında 100 TL değerinde Pazarama MaxiPuan hediyesi kazanıyor. Kazanılan 100 TL değerindeki MaxiPuan bakiyesi sadece Pazarama’da gerçekleştirilecek alışverişlerde kullanılabilmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan 100 TL değerindeki Pazarama MaxiPuan bakiyesi ilgili Maximum kredi kartına en geç 7 iş günü içerisinde yüklenmektedir. Her bir tüketici İş Bankası’nın kredi kartı kampanyasından sadece 1 defa yararlanabilmektedir. Maximum Mobil uygulamasında bulunan Pazarama uygulamasındaki e-ticaret, market siparişi, İste Gelsin, Dijital Kod Market  ve Araçta Öde menülerinde yapılan işlemlerde kampanyadan kazanılan MaxiPuan bakiyesi kullanılabilmektedir. Söz konusu MaxiPuan bakiyesinin son kullanım tarihi ise 31.12.2022 olarak açıklanmıştır.