Bankaların harcadıkça kazandıran kart kampanyaları 2022’nin Mart ayında da devam ediyor. Nakit harcamaları hayatımızdan çıkartan ve parayla temasımızı minimuma indiren banka ve kredi kartlarıyla yaptığınız alışverişler daha kazançlı oluyor. Bankalar, banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlere yüzlerce TL’yi bulan indirimler veya hediye puanlar kazandırıyor. Böylelikle yapılan harcamalar daha kazançlı hale geliyor. İş Bankası da Mart ayına özel Bankamatik kart sahiplerine 100 TL değerinde Maxi Puan hediye ediyor.

İş Bankası Bankamatik Karta 100 TL Maxi Puan

Türkiye İş Bankası’nın Mart ayına özel harcadıkça kazandıran kart kampanyası sayesinde harcamalarınızın bir kısmı size geri dönüyor. İş Bankası müşterileri Bankamatik Kart ile 1.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında yapacakları her 150 TL ve üzeri alışverişinde 10 TL tutarında hediye Maxi Puan kazanma şansını yakalıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Sadece İş Bankası Bankamatik Kart sahiplerinin katılabildiği ve Bankamatik Kart ile yapılan harcamaların kampanyaya dahil olduğu belirtilmiştir. Bankamatik Kart’a özel 100 TL’ye varan hediye Maxi Puan kampanyası kapsamında temassız özellikli Bankamatik Kart ile yapacağınız temassız ödemeler, Maximum Mobil uygulamasındaki mobil ödeme ve diğer internet alışverişlerin tamamı yer almaktadır. Böylelikle Mart ayı içerisinde 150 TL’yi dolduran her tür harcamanıza hediye Maxi Puan kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Bankamatik Kart 100 TL Maxi Puan Kampanyası Koşulları

İş Bankası’nın 31 Mart’a kadar devam eden 100 TL’ye kadar Maxi Puan kampanyasından kazanmak için Bankamatik Kart ile 150 TL ve üzeri harcama yapmalısınız. Mart ayı boyunca Bankamatik Kart ile yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL değerinde Maxi Puan kazanabilirsiniz. Her Bankamatik Kart sahibi bu kampanyadan en fazla 10 defa faydalanabiliyor. Böylelikle bir İş Bankası müşterisi Mart ayı boyunca 10 adede kadar 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak 10 TL’den toplamda 100 TL Maxi Puan kazanabiliyor.

İş Bankası kampanyasından kazanılan Maxi Puan bakiyeleri 6.04.2022 tarihine kadar Bankamatik Kart’a yüklenmektedir. Kampanyadan kazanılan Maxi Puan bakiyelerinin en geç 31.05.2022 tarihine kadar İş Bankası anlaşmalı üye işyerlerinde yapılan alışverişlerde kullanılmalıdır. Kullanılmayan Maxi Puan’lar otomatik olarak silinir.