Dijitalleşen çağ, bankacılık sektörünün büyümesine de ciddi katkı sağladı. En azından maaşını almak ya da mevcut parasıı nakit olarak taşımamak için bir banka hesabı açtıran kişiler, kısa süre içerisinde diğer bankacılık ürünleri ile de tanışma fırsatı yakaladı.

Bankaların özellikle de nakit desteği sağlayan kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı gibi ürünleri banka müşterileri tarafından çok rağbet görmeye başladı. Bu durum biraz da içerisinde bulunduğumuz ekonomik buhrandan kaynaklansa da, genel olarak işlem kolaylığı sebebiyle, banka hesapları herkes tarafından öncelikli tercih sayılarak yaygınlaştı. Hal böyle olunca bakalar arasındaki rekabet kızıştı ve yarışı ilk sırada bitirmek isteyen bankalar, türlü kampanya ve promosyonlar düzenleyerek müşteri portföylerini genişletmek için çalışmaya başladı.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İş Bankası'ndan Görülmemiş Fırsat!

Bankacılık sektöründe hızlanan rekabete ilk cevap İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası, İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması kapsamında ilk defa İş Bankası müşterisi olup, aynı ay içerisinde İş Bankası kredi kartına veya Bankamatik Kartı’na başvuran müşterilerine 200 TL Maxipuan kazanma imkaı sunuyor. Kampanyadan yalnızca Kampanyadan 1 Ocak-31 Aralık 2022 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden ilk defa İş Bankası müşterisi olup, aynı ay içerisinde İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik Kartı başvurusunda bulunan İş Bankası müşterileri yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında başvurusu yapılan İş Bankası kartları ile kart başvuru tarihini takip eden ayın sonuna kadar tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda 200 TL MaxiPuan kazanılabiliyor. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınıyor.

Bu Ödül Kaçmaz!

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil edilmiyor. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerledirilmiyor.

Kampanya kriterlerini yerine getiren müşterilerimizin kazanmış oldukları MaxiPuanlar, MOİ başvurularının gerçekleştiği ayı takip eden aydan sonraki ayın ilk 15 günü içerisinde yükleniyor. MaxiPuanlar yüklenildikleri tarih itibari ile 45 gün süresince kullanılabiliyor.