Bahar aylarının gelmesi sıcak hava coşkusunu doruk noktasında yaşamaya neden oluyor. Doğanın canlandığı bu dönemin enerjisini ve sıcaklığını yaşayanlar, alışveriş yapmaya ağırlık veriyor. Bu dönemde bankaların kredi kartı alışverişlerine sundukları indirimler, kuponlar ve tabii ki puanlar harcadıkça kazanma ve daha tasarruflu harcama yapmayı sağlıyor. Bu kampanyalardan bir tanesi de İş Bankası’ndan geldi. İş Bankası’nın Bahar Modası kampanyası, 100 TL’ye varan hediye MaxiPuan kazandırıyor.

İş Bankası’ndan Toplam 100 TL’ye Varan MaxiPuan

Türkiye İş Bankası bahar dönemine özel yapacağınız yeni bahar ve yaz alışverişlerinizde çok daha avantajlı fırsatlardan yararlanabilmenize yardımcı oluyor. İş Bankası’nı Maximum Mobil uygulamasını kullanmaya başlayanlar belirli sektörlerde yapacakları Maximum anlaşmalı üye işyerlerindeki alışverişlerine toplamda 100 TL’ye varan MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor.

Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum kredi kartı müşterileri Maximum Mobil uygulamasını kullanarak, belirli sektörlerdeki alışverişlerine toplam 100 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor. Maximum Mobil uygulamasını cihazına indiren ve “Kampanyalar” ekranında bulunan ilgili bahar modası kampanyasına “Hemen Katıl” diyenler 100 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Maximum Mobil uygulamasından kampanya katılan herkes giyim, aksesuar, kozmetik, ayakkabı ve optik sektörlerinde hizmet veren Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapılacak tek seferdeki ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL MaxiPuan kazanılabiliyor. Üstelik her bir Maximum kredi kartı sahibi kampanyadan en fazla 5 defaya kadar yararlanabiliyor. Böylelikle 6 farklı 200 TL ve üzeri belirlenen sektörlerdeki Maximum üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerin ikincisinden itibaren 5 tanesiyle toplamda 100 TL değerinde MaxiPuan kazanılabiliyor.

İş Bankası Bahar Modası Kampanyası

İş Bankası’nın bahar aylarına özel kampanyalarına bir yenisi de Bahar Modası kampanyasıyla geldi. Bahar modası kampanyası 01.04.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Ayrıca Maximum kredi kartı sahipleri yalnızca 30 Nisan’a kadar belirlenen sektörlerde hizmet veren Maximum üye işyerlerinden yapmaları gerekiyor. İlk 200 TL ve üzeri alışverişin ardından sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişe 20 TL değerinde MaxiPuan kazanılıyor.

Kampanyadan kazanılan MaxiPuan bakiyeleri 18.05.2022 tarihine kadar Maximum kredi kartına yüklenir. Bu MaxiPuan bakiyesinin en son kullanım tarihi ise 30.06.2022 olarak belirlenmiştir.