Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Türkiye İş Bankası çeşitli avantajlar sağlaması ve kampanyaların müşterilere ulaştırılmasının daha kolay olması kapsamında, Maximum kredi kartı sistemini uzun yıllardır kullanıyor. Bankanın kredi kartları ürünleri için kullandığı Maximum sistemi, çok çeşitli avantajları kart sahiplerine sunuyor. Bu çerçevede kredi kartı nakit çekim limiti dahilinde sunulan nakit avans ürünü de, Maximum avantajlarıyla kullanılabiliyor. Her an ve her yerde acil nakit ihtiyaçlarıyla karşılaşmamız olasılığı bulunuyor. Sıkça yaşadığımız böyle durumlarda, Maximum kredi kartı nakit avansa avantajı, eşsiz bir katkı sağlıyor. Yurtiçi ve yurtdışı ATM’lerden de kullanılabilen nakit avans ürününün, farklı ihtiyaçlara çözüm oluşturan çeşitli alternatif türleri de bulunuyor.
Maximum Nakit Avans
Maximum kredi kartları, alışveriş ve nakit çekim limiti olarak iki farklı limite sahiptir. Nakit çekim limitleri dahilinde, istediğiniz zaman kredi kartınızı kullanarak nakit avans kullanabilirsiniz. Kullanılan nakit avanslar, bir sonraki ödeme döneminden başlamak üzere asgari ödeme tutarı ve ekstre tutarı olarak tarafınıza ulaşır. Uygulanan faiz ve masraflar, ekstrenizde de ayrıntılı olarak gösterilir. Nakit avansınızı istediğiniz zaman yurt içi ve yurt dışı olmak üzere ATM’ler aracılığıyla kullanabilirsiniz.
Maximum Taksitli Nakit Avans
Maximum Taksitli Nakit Avans ürünü, kredi kartınızın nakit çekim limiti kapsamında kullanabileceğiniz tutarın, 5 ile 12 ay vade seçeneğiyle taksitlendirilmesi şeklinde sunulan bir üründür. Böylece kullandığınız nakit avansı, gelecek ilk ekstre döneminden itibaren, değişmeyen faiz oranı ve taksitlerle geri ödeyebilirsiniz Taksit süresini kullandığınız tutara göre, kullanım sırasında kendiniz belirleyerek, bütçeniz için en uygun seçeneğe yönelebilirsiniz. Kullanılan nakit avansın geri ödenmesi sırasında, daha az faiz ödediğiniz gibi, aylık ödeyeceğiniz miktarı da tam olarak bilirsiniz.
Maximum Karttan Karta Transfer
Maximum kredi arktı sahipleri, başka kredi kartlarının ödemelerini, nakit çekim limitleri dahilinde gerçekleştirebiliyor. Oğrudan bir başka kredi kartının ödemesini Maximum kredi arktı aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Yapılan ödemeler nakit avans kapsamında değerlendiriliyor. Masraf, faiz oranı ve geri ödeme kuralları nakit avans çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
Maximum Nakit Avansı Taksitlendirme
Kullandığınız nakit avansınızı, istediğiniz zaman 5 ile 12 ay vade seçeneğiyle taksitlendirebiliyor ve geri ödemesini daha kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Acil nakit ihtiyaçlarınızın çözümü için, Maximum kart alt yapısı, özellikli çalışmalar gerçekleştiriyor.