Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

İş Bankası Maximum Kart sistemi özelliğine sahip olan tüm kartlarla yapılan alışverişler için yeni bir kampanya başlattı. Maximum Banka ve kredi kartlarını kapsayan kampanya, 30 Haziran tarihine kadar sürüyor. Kampanya kapsamında, Maximum kart özelliğine sahip bireysel kredi kartı ve banka kartlarıyla 200 TL olarak yaptığınız ilk alışverişten sonraki her 200 TL ve üzerindeki alışverişlerinizden, 20 lira MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve banka kartları sahipleri, Maximum üye işyerlerinden yaptıkları alışverişlerden, toplamda 200 lira MaxiPuan kazanıyor.

İş Bankası Bankamatik Kartıyla Market Alışverişine 200 TL MaxiPuan Kampanyası Özellikleri

İş Bankası Maximum özelliğine sahip Bankamatik banka kartları ve bireysel kredi kartları kampanyaya katılabiliyor. Kampanyaya katılım yapıldıktan sonra,  ödül kazanabiliyorsunuz. 1 ile 30 Haziran arasında sürecek olan kampanyaya, katılım yaptığınız andan itibaren yaptığınız alışverişler geçerli oluyor. 1-30 Haziran tarihleri arasında Maximum Mobil aracılığıyla kampanya katılımı yaptığınızda, katılım öncesinde yaptığınız ve kampanya koşullarını karşılayan alışverişlerden de MaxiPuan kazanabiliyorsunuz.

Bu tarihler arasında market alışverişi olarak yaptığınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişten sonraki, her 200 TL ve üzeri alışverişinizden 20 TL MaxiPuan kazanıyorsunuz. Birden fazla Maximum özellikli kart sahibi olan kişiler, kampanyadan sadece bir kartıyla faydalanabiliyor. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında hazırlanmış. Bir müşteri kampanya aracılığıyla, ilk 200 liralık market alışverişinden sonra yaptığı en fazla 10 200 TL ve üzeri alışverişten toplam 200 TL MaxiPuan kazanabiliyor.

İş Bankası Bankamatik Kartıyla Market Alışverişine 200 TL MaxiPuan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyanın ödüllerinden faydalanabilmek için, mutlaka 1 ile 30 Haziran tarihleri arasında katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun için Maximum Mobil uygulamasına girmeniz, Kampanyalar bölümünden ilgili kampanyayı bularak katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, 1 ile 30 Haziran tarihleri arasında yapılmış, 200 TL ve üzeri tüm market alışverişleri aracılığıyla MaxiPuan kazanabiliyorsunuz.

Kampanya aracılığıyla kazanılmış olan MaxiPuanlar, 7 Temmuz 2022 tarihine kadar kartınıza yüklenecek. Puan yüklemesi, en son alışveriş yapılarak puan kazanılmış olan kartınıza yapılıyor. Kampanya aracılığıyla kazanılmış olan MaxiPuanların en son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar, sistem tarafından otomatik olarak geri alınıyor.