Acil nakit ihtiyacınız olduğunda hemen o bankaya başvurabilir ve şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Dijital bankacılık altyapısının yaygınlaştığı bugünlerde tüm beklenmeyen masraflarınızı karşılamak için hazır birikiminiz yoksa,  şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Dijital bankacılığa özel faiz oranları ve vade fırsatlarıyla anında krediyi 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İş Bankası Anında Kredi Özellikleri

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılık ağıyla herkese şubeye gitmeden 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. İş Bankası anında kredi kampanyası sayesinde İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi ve Bankamatikler üzerinden 7 gün 24 saat anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek olmadığından 7/24 her ihtiyacınız için anında kredi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Anında kredi ile İşCep, İnternet Şubesi ve Bankamatik kanallarından yapacağınız başvurularınız dakikalar içerisinde onaylanır. Onaylanan kredi limiti anında Türkiye İş Bankası Vadesiz TL hesabınıza kullanıma hazır şekilde aktarılır. Böylelikle şubeye gitmeden, beklemeden tüm acil masraflarınız için krediniz hesabınızda olur.

İş Bankası 100.000 TL Anında Kredi Kampanyası Koşulları

Türkiye İş Bankası Anında Kredi kampanyası kapsamında artık nakde ihtiyacınız olduğunda kredi kullanmak için şubeye gitmenize gerek bulunmuyor. Anında kredi ile nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden hemen çok uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabilirsiniz. Üstelik dijital bankacılık altyapısına özel faiz oranlarından yararlanabildiğiniz anında kredide de başvurunuz dakikalar içerisinde sonuçlandırılıyor.

İş Bankası anında kredi kampanyası sayesinde hayatınızın her alanındaki 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için hemen anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Anında kredi başvurusu kapsamında 36 aya varan vade imkanından da yararlanabilirsiniz. Bankacılık mevzuatı gereğince İş Bankası anında kredide 36 ay vade seçimini en fazla 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarınız için seçebilirsiniz. 50.001 TL ve üzerindeki ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda vade seçimini en fazla 24 ay vade olarak yapabilirsiniz. 36 aya varan vade desteğinin bulunduğu İş Bankası anında kredi ürününde kişiye özel faiz oranları uygulanıyor. Böylelikle başvurunuzda kredi tutarı, kredi vadesi, kredi notu ve diğer kredi bilgileri üzerinden değerlendirme yapılarak, sizin için en uygun olan kredi faiz oranı belirleniyor.