Eğitim, sağlık ve temel ihtiyaçlar gibi hayat akışında sürekli toplu nakit gerekliliği oluşturan ihtiyaçlar söz konusu olabiliyor. Acil harcamaları karşılamak için günümüzde hazırda birikim bulundurabilmek maalesef mümkün değil. Ekonomik sıkıntılar ve piyasalardaki fiyat artışlarının etkisiyle birlikte geçimi karşılamakla mücadele ederken birikim yapılamıyor. Acil masraf oluştuğunda da finansmanın sağlanabilmesi için bankaların sundukları ürünlere olan talepte artış yaşanıyor. Bankaların nakit avans ürünleri ile birlikte artık çok daha uygun koşullarda acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek mümkün oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi çekmek yerine İş Bankası kredi kartınızdan taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Türkiye İş Bankası’nın Maximum kredi kartı sahipleri nakit avans kullanarak, acil nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilme şansına sahip olabiliyor. Maximum kredi kartı kullanıcıları, kartlarının limitlerine uygun tutarlarda olacak şekilde nakit avans çekebiliyor.

İş Bankası taksitli nakit avans kullanmak için ekstra bir başvuru yapmanız gerek bulunmuyor. Başvuruya gerek olmadan veya şubeye gitmek zorunda kalmadan 7/24 kredi kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. Maximum kredi kartınızdan kullanabileceğiniz nakit avans limiti ise kartınızın kullanılabilir nakit avans limitiyle sınırlıdır. Kullanılabilir nakit avans limiti kadar nakit avans kullanımını;

  • İş Bankası Mobil,
  • İş Bankası İnternet Şubesi,
  • Maximum Mobil,
  • İş Bankası Çağrı Merkezi,
  • Bankamatik,

Şeklindeki dijital bankacılık kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Nakit Avans Faizi

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan Maximum taksitli nakit avans kampanyasından hemen yararlanabilirsiniz. Nakit avans kullanımında 5 aydan 12 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit imkanı ile sadece %1.80 faiz oranından faydalanabilirsiniz.
Düşük faiz oranları ve 12 ay vade seçeneği ile 30.000 TL’ye kadar nakit avans kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Son ödeme tarihinde ödenmeyen taksitli nakit avans taksit tutarlarınız üzerine faiz uygulanır. Bu yüzden İş Bankası’ndan kullandığınızda taksitli nakit avans taksitlerinizi kredi kartı ekstresi son ödeme tarihinde ödemeye itina göstermeniz çok önemlidir. İş  Bankası dijital bankacılık kanallarından Maximum kredi kartınızın kullanılabilir nakit avans limiti ölçüsünde kullanım için işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.