Pandemi döneminde uygulanan sokak yasakları vb. eylemlerle birlikte internet alışverişleri ve beraberinde dijital bankacılık hizmetlerinin kullanımına olan ilgi arttı. Bu dönemde bankacılık işlemlerinde genellikle temassız dijital bankacılık hizmetlerinin tercih edilmesi üzerine bankalar tarafından çeşitli kampanyalar düzenlenmeye başladı. İş Bankası, dijital bankacılık kanalları üzerinden müşteri olanlar için 200 TL’ye varan MaxiPuan veriyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

İş Bankası 200 TL MaxiPuan Kampanyası

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılık hizmetlerini kullanarak müşterisi olan herkese 200 TL’ye varan MaxiPuan hediyesi veriyor. İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep üzerinden İş Bankalı olan herkes 200 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor.

İş Bankası tarafından sunulan İşCep uygulaması üzerindeki “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmı üzerinden 7/24 hızlı ve temassız bir şekilde İş Bankası müşterisi olunabiliyor. Üstelik evrak imzalamak veya diğer işlemler için şubeye gitmek zorunda kalmıyorsunuz. İşCep uygulaması üzerinden müşteri olduktan sonra hediye MaxiPuan kazanabilmek için İş Bankası kredi kartına veya Bankamatik Kart’a başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kredi kartı veya banka kartı başvurunuzun onaylanması halinde yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişinize tam 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz. Üstelik kart başvurusundan hemen sonra teslim edilmesini beklemek zorunda kalmadan internet harcamalarınızla da bu kampanyadan faydalanabilir ve 200 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası 200 TL MaxiPuan Koşulları

İş Bankası’nın 200 TL değerindeki MaxiPuan kampanyasından faydalanabilmek için İşCep uygulaması üzerinden 31.12.2022 tarihine kadar İş Bankası müşterisi olmalısınız. Ayrıca İş Bankası kredi kartına veya Bankamatik Kart’ına başvuruda bulunmalısınız. Kartınızın onaylanmasından sonra ister fiziki kartın elinize ulaşmasını beklemeden internet alışverişlerinizde, isterde kartınız elinize ulaştıktan sonra tüm alışverişlerinizde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı veya banka kartı onaylandıktan sonra 200 TL değerindeki MaxiPuan’ı alabilmek için tek seferde peşin 200 TL ve üzeri bir harcama yapmalısınız. Bu harcamanızın ardından 200 TL değerindeki MaxiPuan’ı kazanabilirsiniz. Kampanya koşullarını sağladığınızda hak edilen MaxiPuan bakiyesi takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde kartınıza tanımlanır. Kampanya kapsamında kartınıza tanımlanan 200 TL MaxiPuan’ı 10 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Kullanmadığınız MaxiPuan’lar(kampanya kapsamındaki) otomatik olarak silinir.