İş Bankası’ndan emeklilere özel yeni kampanya. Emekli maaşını İş Bankası’ndan alan veya taşıyan tüm emekliler bankanın emeklilere özel ek 500 TL hediyesinden yararlanabiliyor. Emeklilerin maaşlarını kendisinden alması için çeşitli kampanyalar düzenleyen bankalardan olan İş Bankası, 2022 yılında emekli yakınını getiren maaş müşterilerine 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan hediye ediyor. İşte İş Bankası’nın emekli yakınını getir kampanyasının şartları ve yararlanma yolları!

İş Bankası Emekli Yakınını Getirene 500 TL Veriyor

Türkiye İş Bankası, 7.500 TL’yi bulan emekli maaşını getir kampanyasının dışında emekliler için özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Emekli maaşı müşterisi sayısını arttırmak isteyen banka, son olarak emekli maaşı müşterilerinin, yeni getirecekleri emekli maaşı müşterileri üzerinden 500 TL’ye varan hediye alabilmesi oldu.

İş Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında emekli maaşı müşterileri, kendisine özel oluşturulacak referans kodu ile emekli bir yakınını İş Bankası’na getirerek, kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında İş Bankası emekli maaşı müşterileri kendi referans kodu ile emekli maaşını farklı bir bankadan alan emekli yakınının, maaşını İş Bankası’nı taşımasını sağlaması halinde kampanyadan yararlanabiliyor.

Emekli yakınını davet et kampanyası ile getireceği yeni emekli maaşı müşterileri için tüm emekli maaşı müşterileri 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan hediyesi kazanıyor. Üstelik kampanya, belirtilen tarihlerde emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler içinde geçerlidir. Kampanya kapsamında getirilecek her yeni emekli yakını için emekli maaşı müşterileri 250 TL değerinde Pazarama MaxiPuan kazanıyor. Kampanya tüm emekli maaşı müşterileri için 2 emekli yakınıyla sınırlı olduğundan, kampanyadan en fazla 500 TL değerinde Pazarama MaxiPuan kazanılabiliyor.

İş Bankası Emekli Yakını Nasıl Davet Edilir?

İş Bankası’nın emekli yakınını getir kampanyasına katılmak isteyen emekliler, farklı bankadan aldığı emekli maaşını İş Bankası’na taşıdıktan sonra referans kodu alıyor. İş Bankası referans kodu ise Maximum Mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Kampanya 31.10.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar emekli maaşı müşterilerinin referans kodunu alarak, emekli yakınlarının/tanıdıklarının bu referans kodu üzerinden farklı bankadan aldığı emekli maaşını taşımasını sağlaması gerekiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İş Bankası emekli yakınını getir kampanyasına özel olan referans kodu SMS ile davet gerçekleştirilebiliyor. Bunun için İş Bankası emekli maaşı müşterilerinin cep telefonlarında “REFERANS” ve “Referans Kodu” bilgilerini aralarında bir boşluk olacak şekilde yazarak, “4402” numarasına SMS göndermeleri yeterlidir.