Uzaktan müşteri olma teknolojisi, salgın sonrasındaki dönemde bankalar tarafından geliştirilmiş önemli bir hizmet. Özellikle salgın döneminde yaşadığımız kısıtlamalar sırasında, uzaktan erişimle çözümlenebilen bankacılık işlemlerinin önemini daha iyi anladık. Daha önce ıslak imza ve müşterinin onaylanabilmesi için gerekli teknolojik alt yapı yetersizliği, yongalı kimlik kartlarının yaygınlaşması ve bankaların uzaktan müşteri olma teknolojisine yönelik altyapılarını geliştirmeleriyle artık mümkün hale gelmiş durumda.

İş Bankası uzaktan müşteri olma teknolojisini kullanıcılarına sunan ilk bankalardan biri olarak öne çıkıyor. Teknolojinin bankacılık hizmetlerine uyarlanmasında İş Bankası öncülük yapmaya uzun yıllardır devam ediyor. Banka ayrıca bu yeni hizmetin tanıtımını da gerçekleştirmek için, özel bir kampanya da hazırlamış. Buna göre mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek, birkaç dakika içerisinde bankanın müşterisi olabiliyor, kredi kartı başvurunuzu yapabiliyor ve 5.000 lira faizsiz taksitli nakit avans ürünü kullanabiliyorsunuz.

İş Bankası Müşterisi Ol 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kullan Kampanyası

Kampanya kapsamında cep telefonunuza İŞ Bankası mobil uygulamasını indirmeniz ve “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Yönlendirmeler yoluyla müşteri olma sürecini tamamlıyor ve yanı sıra kredi kartı başvurunuzu da yapabiliyorsunuz. Bu yolla müşteri olma sürecini tamamlayan ve kredi kartı başvurusu onaylanan herkes, 5.000 liraya kadar Taksitli Nakit Avans kullandığında, faiz ödemesi yapmıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Her müşteri bu avantajdan bir defa olmak üzere, kredi kartının nakit çekim limiti dahilinde 500 lira ile 5.000 lira arasında Taksitli Nakit Avansı, 5 ay vade seçeneğiyle kullandığında yararlanabiliyor. Daha uzun vade seçenekleriyle ve daha fazla tutarlarda kullanılan Taksitli Nakit Avans ürünleri, kampanya kapsamının dışında normal koşullarla kullanılabiliyor.

Uzaktan İş Bankası Müşteri Olun Çeşitli Avantajlar Kazanın

Uzaktan müşteri olan ve kredi kartı onaylanan kişiler, aynı zamanda giyim, market, akaryakıt gibi çeşitli sektörlerde yaptıkları her 100 TL üzeri harcamadan % 10 indirim hakkı kazanıyor. Kazanılan indirim hakkı en fazla 3.000 liraya kadar oluyor. Bunlara ilave olarak 1 yıl boyunca havale ve EFT ücretleri banka tarafından 50.000 liralık transfer üst limitli olarak hesabınıza tanımlanıyor. Ayrıca bir yıllık BluTV üyeliğini banka ücretsiz olarak müşterilerine sunuyor.