Bankacılık işlemlerini dijital bankacılık ile yapanlar kazanmaya devam ediyor. 2022’de bankalar, Pandemi döneminde kullanımı artan dijital bankacılık kanallarına özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Şubeye gitmeden neredeyse tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği mobil ve internet bankacılığı hizmet kanallarına yönelik kampanyalardan hemen yararlanabilirsiniz. Türkiye İş Bankası’nı İşCep uygulamasına özel kampanyasıyla tam 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz.

İş Bankası İşCep’e Özel 200 TL MaxiPuan Hediyesi

Türkiye İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep’i kullananlar, 2022’nin Mart ayında kazanmaya devam ediyor. İş Bankası müşterisi olmak için İşCep mobil bankacılık uygulamasını kullananlar 200 TL’ye varan MaxiPuan hediyesini kazanabiliyor.

Daha önce İş Bankası müşterisi olmayan ve ilk defa İş Bankalı olacaklar, bu kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için İş Bankası müşteri olma başvuru ve onay işlemlerinin İşCep uygulamasından yapılması gerekiyor. Yani cihazınıza indireceğiniz İşCep uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat dakikalar içerisinde İş Bankalı olabilirsiniz. Kampanya kapsamında taahhüt edilen 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyesini almak için ise hemen banka veya kredi kartı başvurunuzu yapmalısınız.

İşCep uygulamasından İş Bankalı olanlar, hemen Bankamatik kart veya İş Bankası kredi kartına başvuru yapabiliyor. Başvurusu onaylanan yeni İş Bankalılar, kredi kartı veya Bankamatik kart ile yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerine hemen 200 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor. Üstelik İşCep uygulamasından yapılan kredi kartı ve banka kartı başvurularında kartın “e-ticaret işlemlerini açık olması” özelliğini de seçerek, kartınız fiziksel olarak basılmadan internet alışverişlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle yeni İş Bankalı olanlara taahhüt edilen 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyenizi vakit kaybetmeden alabilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İş Bankası Havale ve EFT Ücreti Yok

Türkiye İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep üzerinden İş Bankalı olanlar, havale ve EFT işlemlerinde ücret ödemiyor. 50.000 TL’ye kadar olan tek seferdeki işlemlerde havale ve EFT ücret ödemiyorsunuz. Ayrıca 50 TL değerinde “Pazarama İndirim Kuponu” hediyesini de yine İşCep üzerinden İş Bankalı olduğunuz anda alabilirsiniz. Böylelikle Pazarama üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde tam 50 TL değerinde indirimden yararlanabilirsiniz.