Türkiye İş Bankası müşterisi olanlara 200 TL hediye veriyor.

Her geçen gün bankaların internetin avantajlarından faydalanarak sundukları hizmetlerin zenginleşmesine tanık oluyoruz. Önceleri ıslak imza vermeden açılamayan banka hesapları için, artık sadece NFC özellikli bir akıllı cihaz sahibi olmak yeterli oluyor. İş Bankası mobil uygulaması olan İşCep, bankanın müşterisi olmak istediğinizde, uygulamayı indirerek ve kısa bir işlem sonrasında işlemleri tamamlayabilmenizi sağlıyor. Üstelik bu işlemi gerçekleştirerek kolayca İş bankası müşterisi olabiliyor, Maximum kredi kartı başvurusu yaparak, 200 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz.

İşCep 200 TL MaxiPuan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

NFC özelliği bulunan akıllı cihazınıza İşCep uygulamasını indirerek “Müşteri olmak istiyorum” seçeneğine tıkladığınızda, karşınıza gelen ve kişisel bilgilerinizi içeren formu doldurmanız gerekiyor. Formun doldurulmasından sonra, Yeni kimlik kartınızda bulunan çipi, NFC uyumlu telefonunuzla taratıyorsunuz. Ardından “Yüz tanımayı başlat” seçeneğini tıklayarak, yüz tanıma işlemini tamamlayın. Sonraki adımda, “Müşteri Temsilcisine Bağlan” seçeneğine tıklayarak, görüntülü görüşme başlatıp, şubeye bile gitmeden İş Bankası müşterisi olabilirsiniz.

Sonraki adımda cep telefonunuza gelen geçici şifreyle İşCep Mobil uygulamasını kullanmaya başlayabilir ve Maximum kart başvurusu yapabilirsiniz. 31 Ağustos’a kadar bu yolla İş Bankası müşteri olanlar, ayrıca 200 TL MaxiPuan kazanıyorlar. MaxiPuan Maximum kartla yapılan ilk ve tek seferde 200 TL ve üzeri alış verişte geçerli olmak üzere kullanılabiliyor.

İşCep 200 TL MaxiPuan Kampanyası Koşulları

İŞCep uygulamasını telefonuna indirerek “ Müşteri olmak istiyorum” seçeneğini kullanarak İşCep üyeliği gerçekleştiren ve Maximum Kart başvurusu yapan herkes kampanyadan faydalanabiliyor.

Kampanya 1 Mayıs ile 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında İşCep üyeliği gerçekleştiren ve İş Bankası müşterisi olanlar için geçerli.

Kampanya kapsamında 31 Ağustos tarihine kadar başvurusu yağılmış olan Maximum kartla, yapılacak ilk ve tek seferde 200 TL ve üzeri alış verişte geçerli olmak üzere 200 TL MaxiPuan hediye kazanılabiliyor.

Alış verişin iptal edilmesi veya ürünün iade edilmesi durumunda, Maximum karta yüklenen MaxiPuan geri alınıyor.

Aidatsız olarak kredi kartı alanlar, kampanya dan faydalanamıyor.

Kampanya kapsamında isteyen herkes şubeye bile gitmeden İş Bankası müşteri olabiliyor, Maximum Kart sahibi olabiliyor ve aynı zamanda 200 TL MaxiPuan kazanıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!