Bankalar için büyük bir müşteri potansiyeli oluşturan emekliler, her ay devlet tarafından ödenen düzenli aylıkları nedeniyle büyük bir rekabete konu oluyorlar. Bankaların daha fazla emekli müşteriye sahip olabilmek için hazırladığı çeşitli kampanyalar bulunuyor. Nakit promosyon ödemeleri kampanyaları bunlar arasında öne çıkanları.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İş Bankası ayrıca bir kampanya hazırlayarak, daha fazla emekli müşteriye ulaşabilmek için, hali hazırda emekli aylığını İş Bankası’ ndan alan müşterilere bir avantaj sunuyor. Aylığını başka bankadan alan, emekli yakınlarını referans koduyla İş bankası’ na davet eden müşteriler, emekli aylığı İş Bankası’ na taşınırsa toplamda 500 TL MaxiPuan kazanıyor.

İş Bankası Emekli Yakınını Davet Et 500 TL MaxiPuan Kazan Kampanyası

İş bankası tarafından hazırlanan yeni kampanya, 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek. İş Bankası müşterilerinin İşCep aracılığıyla elde edebileceği referans kodu, en fazla 2 başka emekli aylığı alan kişi tarafından kullanılabiliyor. İş Bankası müşterileri, İşCep aracılığıyla, sadece bir defa referans kodu alabiliyor. Bu kodu davet ettikleri başka bankadan aylıklarını alan emeklilerle paylaşıyor.

Bu kişiler, aylıklarını İş Bankası’ na taşıyıp, ilk aylık ödemelerini aldıklarında, referans kodu paylaşmış olan İşBanklı, 250 TL MaxiPuan kazanıyor. En fazla 2 yakınını İş Bankası’ na getirerek, 500 TL MaxiPuan kazanma şansı bulunuyor.

Emekli Aylığını İş Bankası’ na Taşıyan Emekli Referans Kodunu Nasıl Kullanıyor?

Emekli aylığını iş Bankası’ na taşımak isteyen emekliler, cep telefonlarından REFERANS yazarak, bir boşluk bıraktıktan sonra, yakınlarından aldıkları referans kodunu yazıyor. Bu formattaki SMS 44402’ ye gönderildiğinde, davet kodu geçerli oluyor. İlk aylık ödemesinin yatmasıyla birlikte, davet eden müşteri 250 TL MaxiPuan kazanıyor. MaxiPuan yüklemesi, İŞ Bankası müşterisinin sahip olduğu kredi kartı ya da banka kartına yükleniyor. Yüklenen MaxiPuan, yüklendiği tarihten itibaren 3 ay içerisinde kullanım sınırlamasına sahip. 3 Ayı geçip kullanılmamış olan puanlar, iade alınıyor.

Kampanya Kapsamında Hangi Aylıklar Taşınabiliyor?

SSK, BAĞKUR ve Emekli Sandığı kapsamında ödenen tüm emekli aylıkları kampanya kapsamında bulunuyor. Aylıklarını 10 Haziran 2022 tarihine kadar İş Bankasından almayan tüm emekliler, referans kodu kullanarak bankaya maaşlarını taşıyabiliyorlar.