Türkiye İş Bankası tam 50.000 TL kredi veriyor. Hem de anında kefilsiz, şartsız.

Ülkemizin köklü bankalarından biri olan İş Bankası, salgın sırasında yaşanan ekonomik sorunlar sırasında, vatandaşın en fazla yanında yer alan bankalardan biri oldu. Sürekli hazırladığı yeni kampanyalarla, her kesimden nakit ihtiyaçlarına en ideal çözümleri oluşturuyor. Özel bir olanak olarak hazırlanmış olan İş Bankası Anında Kredi Kampanyası, banka müşterilerine sunuluyor. Banka kapalıyken bile her saat ve her gün olmak üzere başvurulan kredi desteği, onaylandığı an hesabınıza aktarılıyor ve kullanılmaya başlanabiliyor.

İş Bankası Anında Kredi Özellikleri

Kişiye özel faiz oranları uygulamasıyla sunulan Anında Kredi, başvuranların kredi puanı göz önüne alınarak uygulanan farklı faiz oranlarıyla sunuluyor. Anında Kredi ile başvurabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 50.000 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda Anında Kredi kampanyasından faydalanan tüm kişiler, 90 Gün ödeme erteleme avantajından da yararlanıyor. Kredinizi kullandıktan 90 gün sonra ödemeye başlıyorsunuz. Acil nakit ihtiyaçları oluştuğunda, banka kaplıyken bile başvurunuzu yapabiliyor ve anında sonucunu alabiliyorsunuz. Onaylanan krediniz hesabınıza hemen aktarılıyor ve dolayısıyla hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İş Bankası Anında Kredi’ye Nasıl Başvurulur?

Bankanın kendi müşterilerine sunduğu bu fırsat, aynı zamanda müşterilerin bankanın şubelerine gitmesine gerek kalmadan kolayca başvurularını yapabilmelerini de sağlıyor. İş Bankası İnternet Bankacılığı, İşCep veya Bankamatik aracılığıyla Anında Kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Henüz İşCep Kullanmayan müşteriler, uygulamayı indirip kurarak hemen kullanmaya başlayabiliyor ve Anında Kredi başvurusunu da İşCep aracılığıyla gerçekleştirebiliyor.

Üst sınırı 50.000 TL olarak belirlenmiş olan Anında Kredi için başvurular, kişilerin kredi puanı ve ödeme yetenekleri göz önüne alınarak onaylanıyor. Buna göre 50.000 TL olarak başvurduğunuz kredi, ödeme yeteneğinize göre daha düşük bir rakam olarak da onaylanabiliyor. Ancak tüm başvuruların sonuçlarını anında alabiliyorsunuz. Başvuru sonrasında beklemenize gerek kalmıyor. İş Bankası’nın kaliteli hizmet vizyonuna uygun olarak, en nitelikli ve özellikli kampanyalar müşterilere sunulmaya devam ediliyor. Yeni müşteriler için olduğu kadar, bankanın kendi müşterilerine sunduğu fırsatlarda bulunuyor. Anında Kredi Kampanyası, bankanın kendi müşterileri için özel olarak hazırladığı bir finansman desteği avantajı. Uygulana faiz oranlarının düşüklüğü ve anında kullanım kolaylığıyla, İş Bankası Anında Kredi, en çok tercih edilen finansman desteklerinden biri olarak öne çıkıyor.