Dijital bankacılığın her geçen gün popülerleşmesiyle birlikte bankalardan, sadece dijital bankacılığa özel olan kampanyalar düzenleniyor. Türkiye’de dijital bankacılık alanında önemli yatırımları bulunan Türkiye İş Bankası tarafından da mobil bankacılığa özel kampanyalar duyuruluyor. Bankanın duyurduğu son mobil bankacılık kampanyası, müşterilerin 200 TL değerinde MaxiPuan kazandırıyor. İş Bankası, 2022’de İşCep uygulamasından ilk defa müşterisi olanlara 200 TL MaxiPuan hediye ediyor. İşte yeni İşCep 200 TL MaxiPuan kampanyasının detayları!

İş Bankası’ndan İşCep’e Özel 200 TL Hediye

Türkiye İş Bankası, 2022 yılında ilk defa İşCep uygulaması üzerinden müşterisi olanlara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Duyurulan kampanya kapsamında henüz İş Bankası müşterisi olmayan kişiler kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 31.12.2022 tarihine kadar İşCep uygulamasını cihazına indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden ilk defa İş Bankası müşterisi olunması gerekiyor.

İşCep uygulamasını kullanarak, şubeye gitmeden ve 7 gün 24 saat İş Bankası müşterisi olunabiliyor. Bu şekilde 31 Aralık’a kadar İşCep uygulamasından müşteri olanlar 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi kazanabiliyor.

İşCep 200 TL Hediye Kampanyası Koşulları

Kampanya yalnızca hali hazırda İş Bankası müşterisi olmayıp, 31 Aralık’a kadar İşCep uygulaması üzerinden şubeye gitmeden müşteri olanlar için geçerlidir. İşCep uygulaması üzerinden ilk defa müşteri olan kişilerin hediye 200 TL hediye MaxiPuan kazanabilmesi için banka kartı veya kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor. Müşteri olunan ay içerisinde İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik kart başvurusu yapan kişilerin başvurularının onaylanması halinde ay sonuna kadar harcama koşulunu da yerine getirmesi gerekiyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Onaylanan Bankamatik veya İş Bankası kredi kartı ile aynı ay içerisinde ilk 200 TL ve üzeri alışveriş sonrasında 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi kazanılabiliyor. İşCep uygulamasından müşteri olarak, ilk 200 TL harcama koşulunu yerine getirenlerin kazandıkları 200 TL MaxiPuan bakiyesi döneme göre farklı sürelerde yüklenmektedir.

Buna göre 01.09.2022 ile 31.09.2022 tarihleri arasında başvuruda bulunanlara 2022 Kasım ayı içerisinde bakiye yüklenir. Ekim ayı içerisindeki başvurularda 2022 Aralık, Kasım ayındaki başvurularda 2023 Ocak, Aralık ayındaki başvurularda ise 2023 Şubat ayında yükleme yapılır.