İş Bankası, sektörel teknoloji ve yeniliklerin öncü bankalarından biri olmaya devam ediyor. Bankacılık hizmetlerinin kullanıcılara daha verimli ve süratli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan yeniliklerde, İş Bankası öncü konumunu korumaya devam ediyor. 1 Ocak – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, bankanın yeni müşterisi olacak kişiler için özel bir kampanya hazırlanmış durumda. Kampanyaya katılarak ve yeni müşteri olarak 200 TL Maxipuan kazanma şansınız var.

200 TL MaxiPuan Nasıl Kazanılır?

2022 Yılı boyunca İş Bankası müşterisi olmak için, akıllı cihazınıza indireceğiniz İşCep uygulamasını kullanmanız 200 TL MaxiPuan kazanmanız için yeterli oluyor. Mobil uygulama aracılığıyla gerçekleştireceğiniz görüntülü görüşme sonrasında, bankanın müşterisi olabiliyorsunuz. İstediğiniz yerden ve istediğiniz zaman yapacağınız başvurular sonrasında, bankanın müşterisi olmanız dakikalar sürüyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Kampanya Koşulları

  • İş Bankası Müşterisi olmak için akıllı cihazınıza İşCep uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
  • İşlemlerinizin hemen tamamlanabilmesi için, cihazınızın NFC uyumlu olması gerekiyor.
  • Uygulamada bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” opsiyonunu işaretlemeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra gerekli bilgilerin toplanması amacıyla hazırlanmış olan formu doldurmanız gerekiyor.
  • Ardından Yeni kimlik kartınızda bulunan çipi, telefonunuzla taratmanız gerekiyor. Bu işlemin arkasından, “Yüz Tanımayı Başlat” opsiyonunu kullanarak, yüz biyometriğinizi tanıtmanız gerekiyor.
  • Son olarak “Müşteri Temsilcisine Bağlan” opsiyonuna tıklayarak, hesap oluşturabilmeniz için gerekli son adımları tamamlamak için, görüntülü görüşmeyi başlatıyorsunuz.
  • Bu işlem sonrasında cep telefonunuza gönderilecek geçici şifre aracılığıyla, İş Cep uygulamasının tüm özelliklerinden faydalanmaya başlayabiliyorsunuz.
  • Hazırlanmış olan kredi kartınız tarafınıza ulaşmanda önce, online olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Dahası alış verişleriniz sırasında kredi kartınızı mobil temassız ödeme seçeneğiyle kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
  • İşCep Mobil uygulaması kullanarak “Bireysel hesap” açılımı gerçekleştirebildiğiniz gibi, tacirseniz “Ticari Hesap” açılışını da gerçekleştirebiliyorsunuz.


200 TL MaxiPuan Nasıl Yükleniyor

Bu işlemleri tamamladıktan sonra hemen kullanmaya başladığınız kredi kartınızla, tek seferde 200 TL ve üzeri alış veriş gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu alış veriş gerçekleştiğinde, 200 TL MaxiPuan kazanıyorsunuz. Takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde kazandığınız 200 TL tutarındaki MaxiPuan kartınıza yükleniyor. Dikkat edilmesi gereken yaptığınız tek seferde 200 TL alış verişinizin iade edilmemesidir. Böyle bir iade olduğunda kazanılmış MaxiPuan içinde iade süreci başlatılıyor.