Bankalar, tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 7/24 kredi hizmeti sunuyor. Acil nakit ihtiyacınız oluştuğu her an kolayca şubeye gitmek zorunda kalmadan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Şubeye gitmekle uğraşmadan ve dijital bankacılık kanallarından tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik onaylanan başvurularınızda krediniz anında hesabınıza yatırılıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılık hizmetleri alanında geniş ve gelişmiş bir ağa sahiptir. İş Bankası’nın mobil ve internet bankacılığı kanallarından veya SMS şubesinden hemen “Anında Kredi” kampanyasına başvuru gerçekleştirilebilmektedir. İş Bankası anında kredi başvurularınızı 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi kampanyası sayesinde şubeye gitmeden 100.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Üstelik İş Bankası Anında Kredi kampanyasında 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. Ancak bankacılık mevzuatı gereğince 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda en fazla 24 ay vade seçimi yapabiliyorsunuz. Şubeye gitmeden 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz kampanyada size özel faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Kredi faiz oranı, kredi tutarı, seçtiğini vade sayısı ve kredi notunuza göre belirlenmektedir.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Akbank’ın “Direkt Kredi” kampanyasıyla şubeye gitmenize ve mesai saatlerini beklemenize gerek olmadan her an kredi kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız oluştuğu her an Akbank mobil veya Akbank internet şubesi kanallarından ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Üstelik onaylanan başvurularınızda kredi limiti anında Vadesiz TL hesabınıza aktarılmaktadır.

Şubeye gitmeden kredi çekme kolaylığı getiren Akbank Direkt Kredi kampanyasından 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Üstelik Akbank anında kredi kampanyasında 100.000 TL’ye kadar %2.03 kredi faiz oranı ve 36 ay vade(50.001 TL-100.000 TL arasına en maksimum 24 vade) fırsatıyla ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Anında 36 Ay Vadeli Kredi

Vakıfbank “Anında Kredi” ürününe başvurularınızı internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarından yapabilirsiniz. Vakıfbanklı olun veya olmayın fark etmeksizin şubeye gitmeden hemen 36 ay vadeli %1.71’ten başlayan kredi faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank anında kredi kampanyasında 3 ayda 36 aya varan vade imkanıyla 20.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz.