Temel ihtiyaçlardan, sağlığa veya mutfak harcamalarına kadar bu dönemde karşılaşılan acil harcamalar için birikim yapamayanlara müjde İş Bankası’ndan geldi. Acil nakit ihtiyacı nedeniyle kredi kullanmak isteyen ancak yüksek kredi faizlerinden çekinenlere İş Bankası faizsiz kredi desteği sunuyor. İş Bankası’nın faiz ödemeden acil nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kullandıran kampanyasının tüm detayları haberimizde!

İş Bankası %0 Faizli İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası, acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanırken, yüksek faizlerden şikayet eden vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor. İş Bankası’nın yeni açıkladığı kampanyasıyla artık ihtiyaç kredisini faizi ödemeden de kullanabilmek mümkün oluyor. İş Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi kapsamında peşin faiz ödemeli fırsatlardan yararlanılabiliyor.

Türkiye İş Bankası’nın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, başvuru işlemleri için İş Bankası şubelerine şahsen başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor. İş Bankası dijital bankacılık kanalları üzerinden faizsiz ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri gerçekleştirilemiyor.

İş Bankası 15.000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Koşulları

İş Bankası’nın sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tüketiciler 15.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için faiz yükünden kurtulabiliyor. Üstelik İş Bankası’nın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 15.000 TL üst limitli krediyi tam 12 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.

Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında peşin faiz ödemeli kredi imkanı sağlanıyor. Buna göre peşin faiz ödemeli ihtiyaç kredisinde peşin faiz tutarı kredi bedeli üzerinden düşmektedir. Peşin faiz ödemeli kredi İş Bankası şubelerine şahsen başvuru ile kullanılabiliyor. Bu kapsamda da kredinin kullanıldığı tarihteki güncel faiz oranları üzerinden peşin ödemeli faiz hesaplaması gerçekleştirilmektedir.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İş Bankası’ndan 15.000 TL limitli ve 12 ay vadeli peşin ödemeli kredi kullanımı gerçekleştirenler %2.05 faiz oranlarından yapılan hesaplamadan yararlanabiliyor. Böylelikle aylık kredi taksit tutarları sadece 1.250 TL olarak uygulanıyor. Bununla birlikte tüketici 10.000 TL limitli peşin faiz ödemeli bir ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirdiğinde yine %2.05’ten başlayan faiz oranları üzerinden hesaplaması yapılıyor. 10.000 TL için 10 ay vade seçimiyle birlikte peşin ödemeli kredi kullanımları için aylık sadece 1.000 TL taksit ödemesi gerçekleştiriliyor.