Gündelik hayatın akışında çoğu kez nakit ihtiyacı hissettiğimiz zamanlar yaşayabiliyoruz. Bu tip durumlarda ise genellikle bankalara koşarak ihtiyaç kredileri avantajlarından yararlanmak istiyoruz. Bugün sizler için bankaların sunmuş olduğu anında kredi imkanlarını derledik. Bakalım hangi banka daha cazip imkanlarla müşterilerinin gönlünü çelmeye çalışıyormuş?

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

Mevcut müşterilerinin derdini çözmenin yanında bir de potansiyel müşterilerine göz kırparak; müşterisi sayısını arttırmayı hedefleyen ilk banka Türkiye İş Bankası oluyor. Yeni yıl ile birlikte birçok cazip kredi fırsatıyla karşımıza çıkan Türkiye İş Bankası, şimdilerde müşterilerini evden çıkartmadan kredi vermeye başladı! Hatta Türkiye İş Bankası müşterisi olmasanız dahi İşCep uygulaması sayesinde anında istediğiniz yerden müşteri olabilir ve hızla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için ise

  • İşCep > Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Kredi
  • İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler > Anında Kredi
  • Bankamatik > Diğer İşlemler > Başvurular > Anında Kredi

adımlarını takip edebilirsiniz. 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredilerinde 36 aylık vade seçeneğini kullanabilirken, 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki kredilerde seçebileceğiniz en yüksek vade 24 ay olarak sınırlandırılmış durumda. Ayrıca faiz oranı müşteri özellikleri, kredi tutarı, kredi vadesi ve diğer kredi bilgilerine göre değişiklik gösteriyor.

Akbank Direkt Kredi

Türkiye'nin sevilen bankalarından Akbank'ın Direkt Kredisi sayesinde 100.000 TL​'ye kadar kredinizi 7/24 belgesiz, imzasız, saniyeler içinde hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Üstelik bunun için şubeye gitmenize de gerek yok. Akbank müşterileri, Akbank Direkt Kredi'ye hemen şimdi Akbank İnternet'e veya Akbank Mobil'e girerek, Akbank Direkt Kredi formunu doldurarak veya Akbank Telefon Şubesini arayarak başvuru yapabiliyor. Ancak eğer ihtiyacınız olan kredi tutarı 50.000 TL'nin üstündeyse Akbank sizler için 24 aylık vade seçeneği sunmak zorunda kalıyor, yeni bankacılık kuralları gereği 24 aydan uzun vade seçimi yapılamıyor. Faiz oranları kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de Akbank da en uygun faiz oranı %2,73'ten başlıyor. Eğer sizler de Akbank'tan 50.000 TL'lik kredi alırsanız 36 ay boyunca 2.431 TL ödüyorsunuz.