Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Nakit ihtiyacımız olduğu zamanlarda genellikle bankalara başvurmaktan geri durmuyoruz. Birbirinden cazip kredi imkanları sunan bankalar hem mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de potansiyel müşterilerin dikkatini çekerek abone sayısını günden güne arttırmaya devam ediyor ancak bazı dönemlerde kişilerin kredi başvurusu yapacak ya da başvuru sonucu bekleyecek zamanı olmuyor. Bu tip durumlarda ise kredi kartı aracığıyla kullanılan nakit avanslar akıllara geliyor.

Eğer sizin de acil nakit ihtiyacınız olmasına rağmen kredi bekleyecek zamanınız yoksa cebinizdeki kredi kartları sayesinde 20-30 bin TL'ye kadar nakit avansınızı istediğiniz an, istediğiniz yerden çekebilir ve kullanabilirsiniz. Bugün sizler için bankaların sunmuş olduğu nakit avans fırsatlarından bahsedeceğiz.

Türkiye İş Bankası Taksitli Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacı olan Türkiye İş Bankası müşterileri günün istedikleri saatinde 30.000 TL'ye kada nakit avans alabilir. Üstelik alacağınız nakit avanslarınızı 12 aya varan taksitlerle ödeme şansınız da bulunuyor ancak bunun için Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartına sahip olmanız gerekiyor, ne yazık ki Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı sahibi olmayan kişiler, Türkiye İş Bankası'nın sunduğu taksitli nakit avanslarından faydalanma şanslarını kaybediyor. Nakit avans başvuruları ise Bankamatiklerden, İnternet Şubesinden, Türkiye İş Bankası Şubelerinden, Maximum Mobil’den, İşCep’ten, ve 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesinden yapılıyor ve anında vadesiz TL hesabınıza gönderilmiş oluyor. 5000 TL’lik nakit avans için aylık 477,46 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

Nakit avans fırsatı sunan bir diğer banka ise QNB Finansbank oluyor. QNB Finansbank kredi kartı sahipleri 15.000 TL'ye kadar taksitli nakit avans kullanarak anında ihtiyaçlarını karşılamaya başlıyorlar. Alınan nakit avanslar ise %1,80'den başlayan faiz oranları ve 12 aya varan vadelerle geri ödenmeye başlanıyor. Nakit avans kulanmak isteyen kişiler başvurulaırını QNB Finansbank İnternet Şubesi, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ve Size en yakın QNB Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Eğer sizler de QNB Finansbank’tan 15.000 TL’lik nakit avans kullanırsanız aylık 1.432,46 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz, 12 ayın sonunda ise QNB Finansbank’a toplamda 17.188,42 TL ödemiş oluyorsunuz.