Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Düğünler, tatiller, okul masrafları derken değişken döviz kurları da vatandaşların belini bükmeye devam ediyor. Tüm bu masrafların altından kalkabilmeye çalışan vatandaşlar birçok farklı bankalar kredi alarak ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor ancak bu sefer de borçlar üst üste birikince kişiler çaresiz kalıyor.

Bu tip durumlarda ise vatandaşların imdadına yine bankalar koşuyor, eğer sizin de birçok farklı bankada kredi ya da kredi kartı borcunuz varsa tek bir banka çatısı altında borçlarınızı ödeyebilir ve faiz ödemekten kurtulabilirsiniz. Bugün sizler için bankaların borç transfer kredilerini araştırdık.

QNB Finansbank

Eğer sizin de QNB Finansbank hesabınız varsa tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayarak kolayca ödemeye başlayabilirsiniz! QNB Finansbank borç transfer kredisi imkanında 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade ve %1,49’dan başlayan faiz imkanları sunuyor ancak diğer bankalara borcunuz 50 bin TL'nin üzerindeyse bu sefer 36 aylık vade seçeneğiniz yeni bankacılık kuralları gereği 24 aya kadar düşüyor, başvurular ise tüm online kanallar aracılığı ile yapılıyor. Hatta SMS ile başvuru yapmanız bile mümkün. Eğer siz de QNB Finansbank’tan 10 bin TL’lik borç transfer kredisi kullanmak isterseniz 36 ay boyunca 394 TL ödeme yaparak borcunuzu kapatabilirsiniz

Türkiye İş Bankası

Eğer sizin de farklı bankalarda birçok kredi kartı borcunuz varsa Türkiye İş Bankası yardımınıza koşuyor! Sizler kolaylıkla borçlarınızı kapatabilin diye 10.000 TL'lik borç transfer kredisi ile karşımıza çıkan Türkiye İş Bankası sayesinde, kredi kartı borçlarınızı tek çatı altında toplayabiliyorsunuz. 10.000 TL'ye kadar 36 aylık vade seçenekleri ve %1,75'den başlayan faiz oranları sayesinde tüm bankalardaki kredikartı borçlarınızı Türkiye İş Bankasına taşıyabilirsiniz. Başvurular ise online kanallar aracılığı ile yapılıyor ancak size en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden de başvuru yapabilirsinizz Eğer siz de Türkiye İş Bankası'ndan 10.000 TL'lik borç transfer kredisi alırsanız 36 ay boyunca 398 TL ödeyerek tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz! 36 ayın sonunda ise Türkiye İş Bankası'na toplamda 14 bin TL ödemiş oluyorsunuz.