Dijital bankacılık hizmetleriyle birlikte artık kredi çekmek için banka şubesine gerek kalmadı. Özellikle mobil bankacılık uygulamalarından günün her saatinde ihtiyaç duyulduğu anda kredi kullanılabiliyor. Üstelik mobil kredi başvuruları dakikalar içerisinde sonuçlandırılıyor ve kullanıma hazır şekilde hesaba aktarılıyor. İşte Türkiye’nin 3 büyük bankasının mobil bankacılığa özel sunduğu anında kredi kampanyalarının başvuru koşulları ve diğer detayları!

Akbank’tan Hızlı Kredi Kampanyası

Akbank’ın “Direkt Kredi” kampanyası sayesinde artık ihtiyaç kredisine başvurular şubeye gitmeden de yapılabiliyor. Üstelik Akbank müşterisi olanlar Akbank Mobil üzerinden yapacakları kredi başvurularının onaylanması halinde anında Akbank Vadesiz TL hesabına kullanıma hazır şekilde teslim alma şansına sahip olabiliyor.

Akbank Direkt Kredi kampanyası kapsamında 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçları için kolayca kredi başvurusu yapılabiliyor. Mobil uygulamadan yapılan kredi başvuruları dakikalar içerisinde değerlendirilerek, onaylanan kredi limitleri Vadesiz TL hesabına aktarılıyor. Üstelik Akbank Direkt Kredi kampanyasında tam 3 aya varan erteleme imkanından da yararlanılabiliyor. 3 aylık ertelemeli anında kredi kullanımında, erteleme dönemine ilişkin faiz tutarı ilk taksit tutarına yansıtılmaktadır. Akbank Mobil uygulamasında anında kredi kullanımı 100.000 TL’ye varan nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat belgesiz, imzasız ve dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

Yapı Kredi Mobil 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası, dijital bankacılık hizmetleri kapsamında ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapabilmeye olanak veriyor. Yapı Kredi şubelerine gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusu yapılabiliyor. Üstelik Yapı Kredi anında kredi ürününde minimum 1.000 TL, maksimum 200.000 TL’ye kadar kredi limitinden yararlanılabiliyor. Ayrıca 36 aya varan vade imkanından sadece %3.40 faiz oranı üzerinden yararlanılabiliyor. Buna göre 15.000 TL limitli 36 ay vadeli anında kredi için %3.40 faiz oranı üzerinden ayda sadece 802.11 TL taksit ödemesi yapılıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası’nın “İşCep” mobil bankacılık uygulaması üzerinden 7/24 anında kredi başvurusu yapılabiliyor. Üstelik 100.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarında anında kredi kullanılabiliyor. Bankacılık mevzuatı gereğince 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeye kadar seçim yapılabilirken, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade seçilebiliyor.