Nakit ihtiyaçlarınız için kredi çekmek yerine hemen taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Krediye göre daha kolay kullanabileceğiniz nakit avans, çok daha uygun geri ödeme koşullarıyla nakit ihtiyaçlarınıza ekonomik çözüm oluşturuyor. 3 büyük banka düşük faizli ve başvuruya gerek olmadan hemen taksitli nakit avans kullandırıyor. İşte 3 bankanın taksitli nakit avans kampanyalarının detayları!

İş Bankası Taksitli Nakit Avans

Türkiye İş Bankası’nın taksitli nakit avans kampanyasıyla nakde ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa olsun hemen karşılayabilirsiniz. İş Bankası Maximum kredi kartınızda başvuruya gerek olmadan ve şubeye gitmenize gerek kalmadan hemen nakit kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası taksitli nakit avans kampanyası sayesinde başvuru yapmanıza gerek olmadığından, 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturabilirsiniz. Üstelik işlemlerinizi Bankamatik, İş Bankası İnternet Şubesi, İşCep, Maximum Mobil gibi dijital bankacılık kanallarından yapabilirsiniz.

İş Bankası taksitli nakit avans kampanyasında 5 aydan 12 aya varan vade seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yalnızca %1.80 faiz oranı ile 30.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza taksitli nakit avans kullanarak, çözüm oluşturabilirsiniz.

Garanti BBVA 12 Ay Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA tarafından kredi kartı müşterilerine sunulan taksitli nakit avans kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz 7 gün 24 saat ister dijital bankacılık kanallarından ister de Garanti BBVA ATM’lerinden veya çağrı merkezi kanalından taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik başvuru, değerlendirme ve onay süreci yok. Garanti BBVA, 20.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için Garanti kredi kartınızda tanımlı kullanılabilir nakit avans limitine uygun olacak şekilde taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik Garanti BBVA taksitli nakit avansta 5 aydan 12 aya varan vade ve %1.80 faiz oranı bulunuyor.

Yapı Kredi 12 Ay Vadeli Nakit Çözümler

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Yapı Kredi Bankası’nın WorldCard kredi kartı yanınızda bulunuyor. 12 aya varan vade seçeneğiyle taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. WorldCard kredi kartınızda tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limitinize uygun olarak nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik nakit avans kullanımlarınızı taksitli olarak yaptığınızda sadece %1.80 faiz oranından yararlanıyorsunuz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz